Další svědectví o Bartákovi: Mlátil i vlastní mámu!

Autor: Richard Veselý, zunk - 
7. června 2012
05:22

Kam až sahá zrůdnost doktora Bartáka? Blesku se podařilo získat další děsivé informace z jeho minulosti. Jeho první manželka Eva policii popsala, že Barták opakovaně fyzicky napadal i vlastní matku. Svou exmanželku Barták surově zbil před jejich dětmi.

Lékaře Jaroslava Bartáka zná celé Česko jako člověka obžalovaného ze znásilňování a týrání svých asistentek. Podle tvrzení jeho první ženy Evy má ale Barták na svědomí i další hrůzy. „Záchvaty vzteku vůči jeho matce u Jaroslava spočívaly nejdříve v hádkách a později i ve fyzickém napadání. Chytil ji za ramena nebo za krk a začal s ní lomcovat,“ popsala Bartákova exmanželka.

Ta má s Bartákem tři děti, Martina (21), Tomáše (19) a Aničku (16). Eva Bartáka opustila v roce 2001 poté, co ji surově zbil před jejich dětmi. „Jaroslav přišel do dětského pokoje, kde jsem spala. (…) Fackoval mě a pak mě, když jsem ležela, kopal do horní části těla. Nebránila jsem se, jen jsem si říkala, že když to přežiju, půjdu hned na policii,“ uvedla během výpovědi.

Maminku se snažila bránit tehdy pětiletá dcera. „Vyběhla za mnou a snažila se mne před útokem bývalého manžela bránit a on naši Aničku odmrštil pryč. Pak si sedl do křesla a koukal na mě, jak ležím na zemi. Ležela jsem bez hnutí, dokud neusnul,“ dodala Bartákova exmanželka. Druhý den manželovi udělala snídani, a když odešel do práce, sbalila věci a i s dětmi odešla do azylového domu.

Kauza doktora Bartáka

Spolumajitel modřanské polikliniky Jaroslav Barták je obžalován ze znásilnění, omezování osobní svobody a dalších trestných činů, kterých se měl dopouštět celkem na jedenácti ženách. Má čtyři děti, tři s exmanželkou Evou, nejmladšího Honzíka s manželkou Lenkou. Ta po Bartákově zatčení podala žádost o rozvod.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

an.manchester ( 5. září 2012 06:22 )

ten clovek je opravdu prasak...je odpuzujici i od pohledu, cune, v podstate za to napadeni zeny, jak sla do azylaku s detim mel jit sedet uz tenkrat, zakon kdyz jde o rodinu jakoby nevidel ze neni normalni kopat do bezbrane osoby, i kdyz je to manzelka,..lidi si casto dovoli, co jim zakon ci nastavena pravidla dovoli, Bartak vedel, ze mu to projde., jenze on je jeden z x mnoha, tohle se deje, lide nevidi, mlci..a jeste horsi je tyrani deti..takovy sliz jak je tento pan, by mel byt holka pro vsechny chlapy v base aby poznal jake to je znasilnovat zeny...

manolla1 ( 8. června 2012 08:18 )

Pověsit ho za koule do průvanu a nechat ho tam - dokud ten krypl nechcípne! Inteligent - hnusák!

lysohlavek02 ( 7. června 2012 23:53 )

vyhulmutaky ráda hulí bartáky...huli..huli...do papuli..

hejhej ( 7. června 2012 22:44 )

Barták je odporný,nechutný.Divím se jeho manželkám,že s takovým odporným hovadem chtěly děti.Copak nepřemýšlely,že jejich děti mohou zdědit bradavice,hnusnou sadistickou povahu.Některým asi stačil titul.Jen ať už jde do kriminálu,tam si vězni podají.Je ovšem otázka,jest-li nebudou zavírat do jedné cely doktory,nějak jich přibývá.Ráth + Barták- kdo bude dominantní?

tochadda ( 7. června 2012 22:15 )

Kdyby se honem demokraticky nerušil trest smrti,už mohlo tohle ho*vado dávno hnít v pekle.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud