Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Modelka znásilnila taxikáře s nožem na krku: Když nemohl, pobodala ho

Autor: Ladislav Leimer - 
28. srpna 2012
19:33

Rumunská modelka Luminita Perijoc (30), která se sama ráda označuje za dvojnici Angeliny Jolie, nechtěla po taxikáři jen svézt. Dožadovala se i sexu! Muž odmítl, a tak ho donutila s nožem na krku. Když potřetí už nemohl, pobodala ho...

Nejdřív to vypadala na příjemnou jízdu s krásnou modelkou. Když taxikář Nicolae Stan dojel k domu Luminity Perijoc, požádala ho, aby jí mohl ke dveřím se zavazadly. Když jí donesl tašky ke dveřím, začala se dožadovat sexu. Když odmítl, přiložila mu nůž na krk a donutila ho.

Smějí se mi, že jsem nechtěl

„Je to příšerné. Jsem teď místní celebrita, všichni o mně mluví. Nechápou, proč jsem jí odmítl. Nechápu jaké to je být ohrožován šílenou křičící ženou s nožem,“ říká Stan. „Koukají na mě a smějí se mi,“ dodává ženatý otec tří dětí. „Myslím si, že není zvyklá slyšet ne, protože se šíleně rozzuřila, když jsem jí odmítl,“ pokračuje Stan.

Když už nemohl, pobodala ho

„Vzala nůž a donutila mě se vysvléci a mít s ní sex. Poté ale stále nebyla spokojena a chtěla sex znovu. Když jsem odmítl, donutila mě k orálnímu sexu,“ dodal taxikář. I poté chtěla sex znovu, muž už však nemohl, a tak ho pobodala. Stan se nakonec zachránil, protože se zabarikádoval v ložnici a zavolal policii. Podle ní mohla být žena tolik sexuálně agresivní, protože brala léky. Taxikář skončil s šesti bodnými ranami v nemocnici.

kacota ( 29. srpna 2012 15:58 )

Celkom ju chápem,lebo to vie naštvat Ale na tento ksicht by som sa skôr vybodla, a nieže ho bodla http://www.wotshappening.com/taxi-driver-claims-he-was-stabbed-and-raped-by-angelina-jolie-looka like/

smrtkamrdka ( 29. srpna 2012 02:46 )

Možná jsi měl štestí ty, protože by si mohl mít v břiše nůž 32,5 cm. Jinak průměr 4,5 cm je hooooodně málo.

smrtkamrdka ( 29. srpna 2012 02:44 )

To jsou věci

7sim7 ( 29. srpna 2012 02:02 )

takze to bylo naopak,tech 6 ran bylo v sebeobrane. chlap by sex jeste s takovou kockou nikdy neodmitl

lunatic ( 29. srpna 2012 01:49 )

A nějací ubožáci za SEX platí ... a ani nejsou pobodaní  - svět je vzhůru nohama

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa