Modelce vrhla dívka bělidlo do obličeje: Mladá kráska oslepla na jedno oko!

Autor: shp - 
22. srpna 2014
19:00

Sedmnáctiletá Victoria Smith, slibná začínající modelka, odcházela z večírku kamarádky, když v tom k ní přiběhla stejně stará dívka a vhrla jí bělidlo do obličeje. Alternativní kráska s piercingy utrpěla vážné popálenin po těle i v obličeji a oslepla na jedno oko.

Victoria zažívala v pubertě hotové peklo, když ji spolužáci šikanovali. Rok se bála chodit z domu ven, ale nakonec svůj strach překonala, získala sebedůvěru a stala se dokonce modelkou.

Se svými výraznými vlasy, jejichž barvu často střídala, piercingy v obličeji a výrazným úsměvem byla k nepřehlédnutí. Jiná sedmnáctiletá dívka jí ale úspěch v modelingu nepřála. Když Victoria odcházela z večírku kamarádky, vrhla jí do obličeje bělidlo.

To ji zasáhlo do očí, pusy, tváře a na těle. Victoria utrpěla vážné popáleniny a již nikdy neuvidí na jedno oko. „Tohle mě na sto procent vrátilo zpět a já si upřímně nedokážu představit, že bych vyšla z domu na dlouhou dobu, když jsem si uvědomila, jak krutí dnes šikanující lidé jsou,“ napsala mladá modelka na svůj Facebook.

„Sedmnáctiletá dívka byla zatčena minulou noc kvůli podezření z ublížení na zdraví,“ prohlásila policie. Co ji k jejímu činu vedlo, je předmětem šetření.

miap ( 23. srpna 2014 04:01 )

provokaterka ( 23. srpna 2014 00:46 )

Teď si může v pohodě dát piercing i do oka,na které nevidí.

fotrpjotr ( 23. srpna 2014 00:44 )

Kráska s piercingy je stejný nesmysl jako roh v kulaté místnosti.

tomik007 ( 22. srpna 2014 19:42 )

Alternativni kraska - copak neumis cist ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud