ČSSD zbrojí proti církevním restitucím: Rozesílá Kalouskovu složenku

20. 8. 2012
09:23

Už zítra se možná i ve vaší schránce objeví nová zbraň ČSSD proti církevním restitucím! Její krycí jméno je Kalouskova složenka! Sociální demokraté chtějí, aby jí občané dali ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi. Peníze církvím by podle strany měl uhradit on.

Složenka je částí kampaně ČSSD proti církevním restitucím. Složenka bude vypsaná na částku 12 755 Kč, což je podle ČSSD díl z církvím vraceného majetku, který zhruba připadá na každého českého občana. Podepsaná bude předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou.

Každý občan církvím zaplatí 12 755 Kč

„Je to způsob, jak církevní restituce udržet ve veřejné debatě,“ uvedl místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek MF Dnes. Kolik takovýchto složenek ČSSD rozešle, ale není vůbec známo. Strana už proti církevním restitucím protestovala v kampani s plakáty, které církve znázorňují jako hamižné organizace lačnící po majetku.

wenceslas ( 11. listopadu 2012 18:53 )

Slyšte rytieři boží, připravte se již k boji http://youtu.be/ItA_zASJ8PM https://vencl.signaly.cz/1211/re-biskup-jan-vokal-k

johanka ( 20. srpna 2012 18:42 )

gogo, díky, moc hezky napsaný komentář, pod který se také podepisuji

lipazluta ( 20. srpna 2012 18:01 )

Pokud chce Kalousek platit, tak jen ze svého, už si přišel na plat za nic, už si přišel na příjmy korupcí. Za které "nitky" asi tahá když tak beztrestě stále proplouvá???Tzv. koalice je domluvená aby co možná nejvíc každý sobě ukrojil mamon do své kapsy. Nejsou zástupci lidí, jinak by tito "zástupci lidu" dávno přišli o své nenechyvé ruce, pak by byla spravedlnost. Nikdy více pravičáky-demoličáky. Volby nevyhráli, přesto nás dřou do bídy,pryč s nimi, vodníky-pod.

komentator ( 20. srpna 2012 15:45 )

Debílkovi HEJHEJ! Podívej se na server české noviny (ČTK) na velký článek o zločinecké struktuře odéesáckých politiků a odéesáckých kmotrů tunelujících Pražský Dopravní Podnik od r2007 Pražský dopravní podnik přišel v důsledku odéesáckých zlodějin o MILIARDY korun! A kdo tu zločineckou strukturu tunelující DP Prahy řídil? Byl to tehdejší 1.nístopředseda ODS (a člen vedení magistrátu) Vodrážka (nyní předseda zahranič. výboru Sněmovny), 1.náměstek primátora odéesák Blažek (nyní náměstek ministra obrany), radní pro dopravu odéesák Steiner! Lidi, přečtěte si článek na serveru české noviny o řádění odéesáckých v Pražském Dopravním Podniku!

hejhej ( 20. srpna 2012 15:11 )

Socani jsou stejní jako TOPka.Ty složenky si mohou strčit někam.Kdo takový blábol bude číst ? Celá volební kampaň je jeden nesmysl,ale za naše peníze.Jenom otravují lidi sliby,které dosud žádná strana nesplnila,jen aby se dostali ke korytům.Nevím,kdo je zvědavý na ty jejich ksichty.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa