Česká potápěčka v Chorvatsku: Auto zaparkovala do moře

Česká řidička smutně kouká na potopené auto
13. 7. 2012
16:30

Češi se v Chorvatsku opět předvedli. Řidička, která se přijela potápět na ostrov Pag, zaparkovala svou Fabii na nábřeží. Zapomněla ale zatáhnout ruční brzdu. Auto se tak do vody dostalo dřív než ona.

„Auto tady zaparkovala žena z potápěčského klubu, který má na ostrově pobočku, a šla se potápět. Sama se do vody ještě nedostala, její auto bylo rychlejší,“ škodolibě popisoval chorvatskému serveru Dnevnik.hr svědek. „Pak jen zoufale stála na břehu a dívala se, jak tahají auto z vody,“ smál se.

„Stává se to tu minimálně jednou ročně, zejména v létě,“ uvedl policejní mluvčí. Nábřeží je v tomto místě svažité. „Auto bez šoféra sjelo do moře. Naštěstí nesrazilo žádného chodce. Vůz patřil českému potápěčskému klubu,“ dodal. Auto pak z vody vytáhl jeřáb. Škoda je řádech desítek tisíc korun.

Řídí ženy hůř než muži? Odpovězte v anketě ZDE>>

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kakamilek ( 23. července 2012 16:20 )

Vječernik je naše obdoba Blesku.Oni také nejdříve píšou a poté teprve zjišťují fakta.Redaktor mající v tomto mediu na ntarosti auto-moto by měl vědět,že Škodovka pracuje na obojživelném vozidle,které nyní v jeho vlasti testuje.

janinaw ( 23. července 2012 15:03 )

Nevim ... ale vidim 3 muze a jedno ditko ... kde je ta slibovana ridicka ? Predpokladam, ze i vzhledem k jejimu hobby potapeni se na to nediva z vody ...

tomik007 ( 13. července 2012 21:09 )

urcite to byla moravska potapecka !!! vsadim boty.

farah ( 13. července 2012 20:07 )

tohle nechat odtahnout do šrotu a koupit si lístek na autobus

tomik007 ( 13. července 2012 19:20 )

 Tahle odbornice je vhodna na nakup letounu CASA

Zobrazit celou diskusi
Další videa