Bývalý šéf ČEZ Martin Roman na letišti: Vydělal miliardu a trochu se zpotil

Autor: Eva Pospíšilová, Marta Prokešová, zunk - 
26. června 2012
05:41

Když na to máš, není co řešit. Snad jen to, abys do kabely Louis Vuitton naházel všechny své zlaté platební karty a přiběhl k odletu soukromého tryskáče včas. Přesně tak vypadalo páteční odpoledne bývalého šéfa a nynějšího předsedy dozorčí rady ČEZu Martina Romana (42)

Na ruzyňský terminál číslo 3, odkud odlétají hlavně soukromá letadla, se Roman i s manželkou Lenkou (36) a dcerami Katkou (10) a Natálkou (7) přiřítil v 16:25, když odlet jeho letadla byl naplánován přesně na půl pátou. Není tedy divu, že jeho ležérní růžové tričko bylo na několika místech řádně propocené. A poloprázdná cestovní vuittonka na jeho rameni, která se prodává za 27 tisíc korun, zůstala otevřená.

Romanova žena vypadala méně uštvaně, stačilo jí jen natáhnout dlouhé nohy a stihla se přivítat s kapitánem letadla. „Letěl jsem na prodloužený víkend,“ odpověděl Blesku Roman. Podle všeho to bylo na francouzskou Riviéru do Nice, to ale exšéf ČEZu odmítl potvrdit.

„Soukromí si chráním,“ řekl jen a zdůraznil, že on sám tryskáč nevlastní. I když nějaké letadélko by si jistě pořídit mohl. „Za svůj život jsem si vydělal miliardu,“ řekl před časem muž, který byl donedávna jedním z nejmocnějších v zemi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zelena.karkulka ( 26. června 2012 23:58 )

prej-vydělal jsem si miliardu To jo...jinak má zřejmě tzv.letadlo družstevní,platí si roční paušál a lítá po Evropě,není to špatná věc a finančně ti vyjde zhruba jako business class

pattapuf ( 26. června 2012 23:24 )

Jasný. Ale že dostane další okno mezi linky třeba po hodině. A ne že má jen jednu možnost za den.

tomik007 ( 26. června 2012 22:47 )

vcera uz bylo pozde...

tomik007 ( 26. června 2012 22:47 )

to jo - ale mohl by sebou trochu mrsknout !

henes ( 26. června 2012 21:25 )

Nechte ho bejt,taky jednou chcípne a prachy si do hrobu neveme.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud