Studentka si fotila romskou osadu: Okradli ji a málem i znásilnili!

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: INT, lm - 
28. dubna 2012
13:21

Teprve osmnáctiletou studentku v Kozárovicích na Slovensku napadl mladík z romské osady, kterou si zpovzdálí fotografovala. Pokusil se jí znásilnit a nakonec jí ukradl mobil, kterým si chtěla přivolat pomoc.

"Studentka šla po kolejnicích a fotografovala si blízkou romskou osadu. Fotky potřebovala k maturitní práci. Najednou k ní přišel mladý muž z osady a řekl jí, že jí dovolí jen tehdy, když mu dá pusu. Přitáhl jí k sobě a políbil ji. Vzápětí se však dožadoval sexu," informoval včera portál TV Markíza.

Studentka se mladíka pokoušel zbavit a přivolat mobilem pomoc. Násilník jí mobil vytrhl a odnesl si ho sebou do osady. Děvče nakonec přivolalo policisty až z nedaleké železniční stanice.

Starosta Kozárovic Jozef Majes přislíbil pomoc a nařídil, aby se mobilní telefon slečny našel. Mladík měl už v minulosti problém ovládat se. Za útok na středoškolačku ho potrestali domácím vězením.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

turbulence ( 2. května 2012 16:52 )

STudentaka se rovná stupidní k-r-á-v-á !!!!!

turbulence ( 2. května 2012 16:50 )

TAk přemýšlím kdo je na tom hůře je stli romové a nebo bílý? Pokud se stane takováhle věc samozřejmě romaci jsou ty obludy který patří za mříže a tdddddd... ale na druhou stranu kolik šmejdů bílých lítá po svobodě ,znásilnují,vraždí kvůli pár korunám,týrání vlastních dětí+manželky atddd,!V tv novynách na všech stanicích myslím tím čr kolik dětí je týraných kolik dětí je zneužíváno,kolik dětí je donuceno dělat prostituci ,a to vše za doprovodu rodičů bílích nevyděl jsem a ani neslyšel že by rom psychicky likvydoval svou vlastní rodinu ,to to dokážou pouze a jenom pou ze bílý tak lidi zamyslete se nad tím co vlastně chcete ,už je po revoluci a každý má nárok na svou svobodu samozřejmě se vší slušností atd.. ale pokud se nezmění lidi a sami nepřipustí že bílí nejsou jedinou rasou na světě tak se nic ve spolčnosti nezmění!!!!!!!!!!!!!!!!KOlik lidí okradli banky,vytunelovali co se dalo a kdo to udělal samozřejmě BILI tak co dodat asi nic duležítého...

mandat ( 29. dubna 2012 04:57 )

V Holandsku je zakon, ze kdyz nekdo nema prostredky zivit rodinu,tak nemuze mit deti.Novym azylantum se hned oznamuje,ze kdyz dostavaji soc. podporu,tak nemuzou rodit. Zeny dostavaji zdarma spiralu a hotovo.Nikdo je neodsuzuje. Vse je legalni. Proc v CR neni take zakon,ze kdyz nekdo nevydelava,tak nemuze nasekat 8 a vice deti.

buban ( 28. dubna 2012 22:04 )

do (_Y_)-uz i UK plodi takoveto kousky? Pokud vim, ona se ke svemu puvodu priznala-minimalne jeden z rodicu je mensinovy. Nevim presne, neguglila jsem ji, protoze tato persona mne za tu ztratu casu nestoji.

buban ( 28. dubna 2012 21:13 )

mam dojem,ze jsme stejneho smysleni-a to ne poprve. Jinak dik za info-ja jsem si ji neguglila, za to me nestala. Mne staci ty jeji vytoky-co z ni pada-to jsou opravdu perly. Nema ona nahodou titul z Plzne?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud