Rodiče Nikolety (3) přiznali: Únos jsme plánovali!

Rodiče Nikoletku unesli prý plánovaně
Autor: INT, lmk - 
11. dubna 2012
05:23

Slovenská policie vypatrála hledanou Nikolety (3) i její rodiče, kteří ji unesli z diagnostického ústavu v Dobřichovicích. Únos děvčátka podle všeho rodiče dlouho plánovali a nevzdávají se naděje na její opětovné získání.

Roman (37) a Zlatica (30) se skrývali ve Vsi na Žitavou na Slovensku. Nikoletu objevila policie u její babičky ve Vráblech, od té doby je v dětském domově v Žitavicích. O tom, co s holčičkou bude, rozhodne kurátor, ale návrat do diagnostického ústavu do Dobřichovic se zdá nepravděpodobný.

Otec holčičky vysvětluje motiv činu. "Postarali jsme se o ni lépe než v ústavu, kde byla týraná. Ukázala nám i modřiny, které měla na těle, " říká Roman. Únos rodiče dokonce naplánovali. "Sebrali nám ji, když jsme měli jednu noc problém s bydlením. Velmi jsme ji chtěli mít u sebe. Během Velikonoc, kdy bylo v ústavu hodně lidí, jsme ji nepozorovaně vzali pryč, " dodává Roman. Z Čech vycestovali načerno vlakem.

Podle policie jsou oba rodiče drogově závislí. "Toto není pravda, klidně můžeme jít na testy, " brání se otec. Rodiče by chtěli Nikolku zpátky. "Teď je v ústavu v Žitavicích. Uděláme vše, aby nám ji dali zpět, " tvrdí máma Zlatica.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

zelena.karkulka ( 12. dubna 2012 00:30 )

sympaťáci

jana999 ( 11. dubna 2012 11:41 )

budte rádi, že je pustil, aspon je tu nemusíme živit, udělal dobře, stejně to udělal i proto, aby ho nezapíchli, ono fetákům odporovat se nevyplácí a dráhy jsou státní, o moc jsme nepřišli a hodně ušetřili, ted bych je dala ještě na listinu nežádoucích a vůbec je nepouštěla do republiky, když nedodržují zákony ne?

naidka ( 11. dubna 2012 10:29 )

..a za každého vráceného zpět k nám zase pokutu.

naidka ( 11. dubna 2012 10:24 )

taky bych je skoro nepoznala. Daře v tom moři zřejmě uplavaly silikony.

decathlonova-matka ( 11. dubna 2012 10:23 )

naopak za každého čmouda vráceného na slovač,by měli dostat ČD. prachy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud