Propustka do Janouškovy vily: Kmotrovská SPZ!

Autor: oj, simao.k - 
2. 4. 2012
18:23

Okolí podnikatele Romana Janouška je plné kmotrů. Soudě alespoň podle prominentních státních poznávacích značek vozidel, kterými se to kolem luxusního domu v pražském Podolí jen hemží. Nechybí tu totiž řada líbivých čísel, jako třeba 1111, 2222 nebo 7777...

Pražský magistrát tvrdí, že si registrační značku koupit nemůžete. Pak je ovšem úžasná náhoda, že štěstí získat snadno zapamatovatelné číslo se drží téměř výhradně lidí s luxusními auty.

I Janoušek má na svém Porsche, kterým namol opilý přejel ženu, prominentní značku 4A3 1968. Je v ní zašifrované datum jeho narození 3. 7. 1968. 4A3 znamená červenec (4+3=7) a 1968 rok narození.

Janoušek se byl provětrat

Deset dnů strávil Roman Janoušek v úkrytu. V pondělí konečně vylezl ze své stomilionové vily, v lesklém saku a pečlivě nablýskaných botách nasedl do mercedesu a zmizel. Jak jinak i tohle auto kamaráda pražského exprimátora Pavla Béma má neobyčejné čtyřčíslí na registrační značce 1010.

Policie Janouška obvinila ze dvou trestných činů. Ohrožení pod vlivem návykové látky a z těžkého ublížení na zdraví. Protože se jedná o úmyslný čin, Janouškovi hrozí až deset let za mřížemi.

Případ Roman Janoušek - vše o lobbostovi a podnikateli čtěte na www.blesk.cz/lide/roman-janousek

Doporučujeme
sugar2 ( 17. listopadu 2012 17:05 )

jací prominenti? Byly to firmy a asi odváděly desátky. S těma značkama si hráli jako malí kluci. Ovšem když pak začnou ovládat kde co ntěmi svými prašulemi, ak už to dětská hra není. Jsou lidi, kteří nejsou materiálně založení , nepotřebují ke štěstí drahou kabelku, atd. ale nechtějí žít vw státě, kde se nedomůžou svých práv. Je to zase jen jiná verze totality a pro někoho je právě spravedlnost a čest podstatná jako chleba a voda, tedy základní životní potřebou a ta ač ji yhlížím a čekám,že snad.... ale my se dokonce vzdalujeme -je to jako ujíždějící vlak někam do divočiny.A i ti, co sedí v mercedesu tam jedou a není to dobré pro nikoho z nás.

kung-fu-jane ( 2. dubna 2012 23:26 )

Nedivím se, že mu prominenti lezli do zadku, když jim přihrával skvělé kšefty od toho blbečka Béma a spol. Ovšem teď to vypadá, že ti samí prominenti mají bobky u pr..., aby na ně pan prase něco "nevyprasečil" (nebo nevyslepičil). Za chvíli začnou přemýšlet o tom, jak se ho zbavit....Co si najmout nějakého "houslistu"?

pavucinka ( 2. dubna 2012 20:18 )

Ubezpečuju tě, že funguje jako pimprlátka na drátkách.On má Janoušek rozsáhlou klientelu,nebo jak to nazvat, všechny ty spřežence.... bylo by dobré zveřejnit ty firmy,a by bylo jasno,když narazíte, co můžete očekávat a pak být hodně ve střehu. Žádná legrace, mají dlouhé prsty.....

illis ( 2. dubna 2012 20:04 )

A tomu mám věřit, že peníze, díky kterým přišel k tak obrovskému majetku, si skutečně vydělal vlastníma rukama. Nejen, že tomu nevěřím, ale je to vše dost podezřelé . Už od pohledu vypadá dost divně a hlavně vypadá tak na 60 let a ne na 43 let. Asi to bohatství přináší rychlejší stárnutí, jen ty starosti, aby nikdo nepřišel na to, kde k těm penězům přišel . Možná jich i dost odklonil, to je teď v módě, odklánět majetek .

trkic ( 2. dubna 2012 19:33 )

musíš zadat heslo,,starej pařez,,

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa