V Přerově to vymysleli: Chcete vajíčka zadarmo? Kupte si knížku!

Jak na vaječnou krizi? V přerově to vymysleli. Chcete vejce, kupte si knihu
Autor: Pavel Ryšlink, zunk - 
23. března 2012
11:05

Chcete zadarmo vajíčka? V Přerově je to možné. Musíte ale zajít do jednoho z místních knihkupectví. Pokud si odtud odnesete knížku či knížky za více než 200 Kč, navrh dostanete deset čerstvých vajec.

„Je to vynikající nápad. Vajíčka jsou drahá, takže pokud má člověk jenom trochu vztah k literatuře jako naše rodina, tak by byl hřích toho nevyužít,“ řekla v přerovském knihkupectví Blesku Iveta Zapletalová z Křtomil a dodala: „Před Velikonocemi sem ještě určitě nejméně jednou zajedem.“

Někteří zákazníci jsou překvapení, ale vajíčka si rádi vezmou. „Ještě nikdo neodmítl. Spíš když jim řeknu, že je tato akce, tak ještě přiberou nějakou knížku, aby toho měli alespoň za těch požadovaných dvě stě,“ prozradila prodavačka knihkupectví Lenka Hrbáčková.

Vajíčka nakupuje majitel obchodu u moravských chovatelů drůbeže a podle jeho slov se akce vyplatí. „Různé akce na podporu prodeje děláme často. Když jsem teď viděl, že je vaječná krize a že se blíží Velikonoce, tak jsem si řekl, že se to vyloženě nabízí, dávat k nákupu vejce zdarma,“ konstatoval majitel přerovského knihkupectví Vladimír Kořínek s tím, že akce s vejci potrvá do Velikonoc.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

e.44 ( 23. března 2012 11:50 )

Hmm, akce na stejném principu, jako všechny ostatní. Jenom blbec si koupí knížky, které nechce (pokud je skutečně nechce a nepřišel do krámu kvůli jejich koupi), jenom proto, aby měl vejce zadarmo. A úplně "nejlepší" je, když tam jenom proto jede uatem tak 20 kilásků

pelagie ( 23. března 2012 11:44 )

jakýpak vynikající nápad ...připomíná mi to dobu bolševika, kdy byla rovněž koupě určitého zboží podmíněna jiným .... nic nového pod sluncem ....

teufel ( 23. března 2012 11:28 )

Číst by se každopádně mělo,ale tohle se mě jeví jako dost smutné.Kupovat si knížku jen kvůli vejcům,je podle mě tragédie.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud