Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

To je žena, která se vyhrabala díky prstenu z hrobu!

Autor: INT, šim, jsimk - 
7. prosince 2011
17:33

Se svázanýma rukama a nohama, obličejem dolů byla Polka Michalina Lewandowska (27) uvězněná v papírové krabici a zaživa pohřbena. V lese ji zakopal její nastávající s kamarádem. Zachránila se díky snubnímu prstenu s diamanty, kterým roztrhala pásku.

„Celou dobu jsem se modlila k Bohu, abych to přežila,“ svěřila se u soudu mladá Polka, která byla v těsné lepenkové krabici uvězněná asi hodinu. Z toho půl hodiny zaživa pohřbená. "Bylo to těžké. V té krabici nebylo moc vzduchu, snažila jsem se dýchat co nejúsporněji."

Pohřbená snoubencem zaživa

Její snoubenec Marcin Kasprzak (25) spolu se svým kamarádem Patrykem Borysem (18) ji tam zahrabal poté, co ji doma v Huddersfieldu omráčil taserem a svázal jí ruce a nohy páskou. Její tělo umístil do lepenkové krabice jen padesát centimetrů vysoké, kterou zalepili, a odvezli ji v kufru auta do lesa. Na krabici pak navršili hlínu a nahoru dali 40kilovou větev.

„Přeřízla jsem svým snubním prstenem pásku na nohách. Pak jsem si prsten navlékla zpět na prst a pěstí jsem se snažila otevřít krabici,“ popsala nejhorší okamžiky svého života Michalina před soudem. Potom začala trhat lepenku. "Vůbec to nešlo, docházel mi kyslík a s ním i síly." Nakonec však krabici roztrhla a konečně ucítila, že na ni padá hlína.

Jakmile se dokázala vyhrabat ze svého hrobu, dopotácela se lesem k nejbližší silnici, kde si zastavila projíždějící auto, které ji odvezlo do bezpečí.

Rekonstrukci celého případu dle výpovědi Lewandowské je možné shlédnout v tomto videu.

Video Rekonstrukce napadení dle výpovědi Lewandowské - Youtube.com
Video se připravuje ...

Přepadení Polka popsala tak, že když ji atakoval paralyzérem, cítila něco jako kopnutí. „Chtěla jsem ho odstrčit, ale použil taser, kterým mě donutil se otočil. Pak si na mě kleknul a stále útočil taserem,“ řekla u soudu. Těsně před tím, než mu Borys pomohl zalepit jí ruce páskou, jí řekl: „Všechno bude v pořádku.“ Páskou jí přelepili také ústa, aby nemohla křičet.

Bestiální snoubenec se brání: Chtěl jí prý jen zastrašit

S nečekanou obhajobou svého hrůzného činu předstoupil před soudce bestiální snoubenec. Prý chtěl oběť jen zastrašit. Proto jí do krabice udělal dvě díry a umístil jí tam oblečenou v teplém svetru... Do své péče chtěl získat jejich tříletého syna. Polka tomu však nevěří, již dříve ho zaslechla, jak plánuje její vraždu. Vypověděla také, že na ni už dříve několikrát zaútočil. „Jsem přesvědčená o tom, že mě chtěl zabít,“ řekla Michalina. Komu uvěří soud?
petulka011 ( 9. prosince 2011 13:02 )

Je to nějaké nofouklé???Normálka se kočkovali!!!!

letajici_svec2 ( 9. prosince 2011 12:19 )

na takovych haj*zlech by mohli dělat pokusy, kdy se předpokládá velké utrpení pro zvířata. Třeba testovat jak dlouho člověk vydrží ve studené vodě při havarii letadla..nebo nějaký jiný užitek nápadů by bylo dost

petulcha ( 9. prosince 2011 12:18 )

No a co?! To je jako bys dělal rekonstrukci gólu v hokeji a tu branku dal někdo jinej.

petulcha ( 9. prosince 2011 11:49 )

Pokud se nepletu, tak se psalo, že se zachránila díky tomu, že i po probrání z toho šoku od paralyzéru předstírala bezvědomí a proto ji taky pohřbili tak "mělce" a podařilo se jí dostat ven, proto nechápu tu animaci ve které se ona hýbe při přelepování ruk i v krabici při zahrabávání. Trocha profesionality by neškodila.

petulcha ( 9. prosince 2011 11:46 )

na toto si taky vzpomínám, bylo to myslím hodně propíraný v mediích. Holka naštěstí měla dost rozumu. Spousta vzažd by nemusela končit smrtí, kdyby bylo víc lidí takto rozumných.

Zobrazit celou diskusi