Franz (†3) zemřel v sušičce na prádlo, bratr mu nepomohl

Malý Franz (†3) našel smrt v sušičce na prádlo
Autor: INT, ljš, Kjos - 
10. 10. 2011
10:32

Dvojčata Paul a Franz (3) z malé německé vesnice ve Šlesvicko-Holštýnsku neudělali jeden bez druhého ani krok. Teď je ale jeden z nich mrtvý. Malý Franz (†3) přišel o život, když si se svým bratrem hrál v koupelně. Našli ho mrtvého v bubnu sušičky na prádlo.

Otec chlapců Martin B. (42) byl v pátek ze zdravotních důvodů s chlapci doma, matka Natascha B. (40), která pracuje jako asistentka v lékárně, byla zrovna na cestě domů. V tu dobu si chlapci jako vždycky spolu hráli. Tentokrát bohužel ne s hračkami, ale naneštěstí s domácími spotřebiči.

Kolem 19. hodiny dostala záchranná služba zprávu o dítěti, které uvízlo v bubnu sušičky a je ohrožené na životě. Když však dorazili na místo neštěstí byl už chlapec mrtvý a nedalo se mu pomoci.

Jak se Franz dostal do bubnu sušičky a kdo za ním zavřel dvířka a sušičku zapnul, vyšetřují kriminalisté. Chlapec se pravděpodobně udusil, nebo zemřel na následky přehřátí. Moderní sušičky jsou totiž schopny dosáhnout teploty až 125 ºC. Konečnou příčinu smrti určí až soudní pitva.

Rodiče chlapců jsou od pátečního večera v péči psychologů. O malého Paula se stará Úřad péče pro mladistvé.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

lampion ( 11. října 2011 13:27 )

Já nemluvila o tvých dětech, že jsou uvědomnělé, ale ty už jako dítě, když by tě to nikdy nenapadlo, jak tvrdíš. Nad tím zůstává rozum stát. To že svoje děti hlídáš, to je naprosto v pořádku. Jen jsi se prezentovala jako strašně chytrá, tak sorry, to je názor

miriam ( 11. října 2011 13:12 )

hele, tak například já už děti mám - tři - ale do pračky ani do sušičky mi nikdy nevlezly. co myslíš, čím to bude - tím, že jsou tak uvědomělé? ani bych neřekla

lampion ( 11. října 2011 12:57 )

No jo, ty jsi byla už jako malé dítě uvědomnělá a věděla jsi, kam se neleze, co??? Je vidět, že ještě nemáš děti Ach jo, nad některýma příspěvkama fakt zůstává rozum stát

szyslak ( 10. října 2011 17:25 )

Příčinou smrti bylo usušení.

boball ( 10. října 2011 16:17 )

Panebože,tak tebe bych hlídat nechtěla doufám,že už tě ty chutě přešly?

Zobrazit celou diskusi
Další videa