Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno -1°C

Záhadné zmizení miminka: Ztratilo se přímo z postýlky

Malá Lisa Irwin se ztratil během pondělní noci ze své postýlky, pátrá po ní celá Amerika.
Malá Lisa Irwin se ztratil během pondělní noci ze své postýlky, pátrá po ní celá Amerika.  (Autor: Facebook.com)
Autor: INT, ljš - 
7. října 2011
21:09

Jeremy Irwin se po návratu z noční směny chtěl v úterý ve čtyři ráno potěšit pohledem na svou desetiměsíční dceru Lisu. Když však přistoupil k její postýlce, zjistil, že je prázdná. Okamžitě probudil svou ženu, která ji do postýlky v pořádku ukládala v půl jedenácté večer. Ta o ní ale nic nevěděla. Tak začala noční můra, kterou teď sleduje celá Amerika.

"Vraťte nám naši dceru, její dva bráškové na ni čekají," plakala během dojemného prohlášení v televizi ABC její matka. "Kdokoli ji má, ji může vrátit na jakékoli bezpečné místo... Na hasičské stanici, v kostele, nikoho se nebudeme na nic ptát," doplnil otec dítěte Jeremy Irwin.

Stop v případu je zatím velice málo. Policisté se jako první zaměřili na okno v místnosti, ze které bylo dítě uneseno. Domnívali se, že jím únosce mohl do domu proniknout, to se však nakonec podle hlavního vyšetřovatele nepotvrdilo. Někteří sousedé také tvrdí, že v noci v ulici viděli neznámou osobu, která měla v náručí miminko.

Rodiče mimo podezření

"Že se stalo něco zvláštního, jsem zjistil hned, jak jsem vstoupil do domu. Bylo odemčeno, rozsvíceno a okna byla dokořán. Taky jsme nemohli najít naše mobilní telefony, když jsme chtěli volat policii," řekl otec malé Lisy.

I přes velký nedostatek důkazů svědčících pro únos, policisté prý rodiče dítěte nepodezřívají. "V tuto chvíli stále nemáme žádné podezřelé," řekl policiejní kapitán Steve Young, který vede vyšetřování.

anaretka ( 19. října 2011 12:52 )

Jasná vina matky, že? Jakoby máma měla počítat s tím, že se jí v noci vkrade nějaký zmetek do baráku a ukradne dítě. Po bitvě každý generálem.

skorice.vanilka ( 13. října 2011 20:00 )

Stalo se to v USA ! Tam mají mnohé děti vlastní pokojíčky od už narození. A je nemyslitelné, aby třeba matka s kojencem spala v jedné posteli, to prý je špinavý slovanský zvyk. I v Evropě jsou země, kde kojenec nespí v ložnici rodičů.

stupidus ( 8. října 2011 11:18 )

A podívali se i pod koberec?

wojtylak ( 8. října 2011 09:27 )

černo***ník kalousek a jeho banda pedofilů si užívá.

boball ( 8. října 2011 08:05 )

 Nesmysl,máma co má takhle malé dítě slyší i trávu růst,vzbudila by se

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud