Sobota 10. duben 2021
Svátek slaví Darja, zítra Izabela
Oblačno 16°C

Láska z Facebooku: Mají stejná jména a chystají svatbu!

Kelly z Texasu (vlevo) a Kelly z Floridy  (Autor: ČTK)
Autor: INT, han - 
22. července 2009
05:51

Seznamka přes internet není nic objevného. Pokud to ale není případ dvou Američanů, kteří mají jak stejné křestní jméno, tak příjmení. A za tři měsíce se budou brát.

On se jmenuje Kelly Hildebrandt a je z Texasu a ona je Kelly Hildebrandt a pochází z Floridy. Americká média jsou tak nyní plna titulků: Když si Kelly bere Kelly.

Ve Spojených státech se totiž nepřechylují ženská jména, tak se logicky jmenují stejně žena i muž. O to pikantnější je, že budoucí manželé mají stejné i křestní jméno. „Lidé říkají, jak je to úžasné, že nikdy neslyšeli takovou krásnou historku,“ uvedla floridská Kelly.

A jak se seznámili? Kelly napadlo vyhledat si na Facebooku všechny ženy svého jména a zůstala v šoku, když jí na prvním místě vyskočil poměrně pohledný muž s fotografií, na které byl svlečený do půl těla. „Neměl tričko a já si říkala, jak je hezký.“

On – Kelly z Texasu – byl nositelkou stejného jména rovněž okouzlen. Začali si psát. Zhruba po třech týdnech se texaský Kelly rozhodl za jmenovkyní odcestovat na Floridu a poznat ji naživo. A začala velká láska. Po osmi měsících požádal Kelly svou Kelly o ruku. A na podzim bude veselka. Aby se ujistili, že nejsou příbuzní, zkontrolovali si své rodokmeny 250 let dozadu. Nějvětší problém vidí oba v třídění pošty. Každý dopis totiž musí otevřít, aby zjistili, pro koho ve skutečnosti je.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa