Britka Ayla (24): Musí shodit 25 kilo, než jí zemře manžel

Ayla musí shodit ještě 25 kilo, jinak nebude moci podstoupit umělé oplodnění. Manžel Ben ji podporuje v životosprávě a cvičení
Autor: Ladislav Leimer, lmk - 
28. prosince 2011
08:20

Ukrutný závod s časem svádí obézní Britka Ayla Hudges (24). Její muž Ben (28) totiž trpí chronickým selháváním orgánů a lékaři mu dávají jen pět měsíců života. Ben přitom touží jen po jediném – stát se otcem. Vzhledem ke zdravotnímu stavu manželského páru je jeho jedinou šancí umělé oplodnění. Pro něj ale musí Ayla zhubnout ještě 25 kilo!

Ben už za svůj život podstoupil dvakrát transplantaci srdce, stejně jako ledvin. Jeho tělo však začalo darované orgány odmítat, a lékaři tak přišli se smutnou zprávou: Benovi zbývá do konce života jen pět měsíců. Do té doby by si chtěl splnit své největší přání – stát se otcem.

Pár však nemůže otěhotnět přirozenou cestu. Počet Benových spermií je po operacích a užívání léků drasticky malý a Ayla má navíc polycystické vaječníky. Jedinou nadějí páru je tak umělé oplodnění, pro něj je však 117kilová Ayla příliš obézní. A to už po šokujícím ortelu lékařů zhubla cvičením osm kilo! K umělému oplodnění potřebuje vážit 92 kilogramů, takže musí co nejrychleji shodit dalších 25!

„Chci zhubnout do března příštího roku, abych mohla mít Benovo miminko,“ mluví o svých plánech Ayla. „Dělám vše pro to, abych byl podporujícím manželem. Jím to, co ona. Když ji vidím, jak se plíží za sladkostmi, plácnu ji po ruce,“ dodává Ben. Umělé oplodnění má 30procentní šanci na úspěch. Kdyby se však obézní Ayla nepřejídala, sportovala a žila zdravě, byla by šance splnit přání svému umírajícímu milovanému mnohem větší…

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

beruna ( 28. prosince 2011 18:31 )

No nevím, ale co se takhle "trochu vžít" do toho dítěte? Každý normální rodič se spíš strachuje, aby dokázal dítě vychovat aspoň do dospělosti a neumřel předčasně, ale tomuhle člověku resp. páru na tom tak nějak nezáleží - hlavně aby bylo dítko počato, bez ohledu na to, co s ním dál bude - zvlášť když ani matka není nejzdravější. Spíš to vypadá na nějakou reality show, ve které dostali oba dobře zaplaceno, aby diváci měli nad čím slzet.

3asma ( 28. prosince 2011 13:26 )

2all: ...Každopádně je to jejich věc, ani jeden z vás nemůže vědět, co prožívá někdo, komu umírá partner, třeba ona chce, aby jí po něm zůstalo dítě, co vy víte. Když už komentujete, zkuste se aspon trochu vžít do těch chudáků, co tady o nich píšou, pak nebudete psát takový bláboly.

ivonca ( 28. prosince 2011 12:29 )

Je tohle vůbec pravda? Pokud je manžel nemocný a má umřít a ona bude těhotná, tak se asi po jeho smrti nebude stresovat s břichem? Mě se to jeví jako blábol, protože by zustala stranka prázdná a už nebyla žádná reklama .

freedom1 ( 28. prosince 2011 11:45 )

naprosto se všemi souhlásím,splodit dítě,které nikdy neuvidím a o které se nebudu moci postarat je holé sobectví a paní která si brzo najde jiného partnera bude zbytek života pozorovat jestli ten její nový má to nevlastní stejně rád jako ty který budou mít eventuelně spolu.Mávaj s nima emoce ale měli by použít mozek.

honzina ( 28. prosince 2011 10:42 )

nehledě na to, že ve 24 letech mít 117 kilo, ta ženská je prachobyčejný ho.va.do nenažraný, bléééé

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud