Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Kam mám schovat své mrtvé dítě, ptala se Němka (21) na Facebooku

Mladá žena Isabell zavraždila své dítě, na internetu prosila o pomoc, kam má schovat mrtvolu. Policie ji díky datům na síti dopadla.
Mladá žena Isabell zavraždila své dítě, na internetu prosila o pomoc, kam má schovat mrtvolu. Policie ji díky datům na síti dopadla.  (Autor: Facebook.com)
Autor: evak, INT, vk, zufk - 
10. listopadu 2011
05:00

V pondělí v Drážďanech policie zatkla mladou ženu Isabell B. (21), která zřejmě zavraždila svou dceru. "Kam mám schovat své mrtvé dítě, poraďte, prosím," žádala na internetové diskuzi.

Hodně podivný příspěvek se objevil v pondělí vpodvečer v jedné internetové diskuzi. "Kam mám schovat své mrtvé dítě?" ptala se žena s přezdívkou Ivey90.

Žena dál psala, že porodila mrtvou dceru a neví, co dělat s tělíčkem. Zpráva vzbudila na síti rozruch, hned se jí ozvalo víc než sto uživatelů. "Vyhledej lékařskou pomoc, pokus se dcerku zachránit," radili jí.

Jedenadvacetiletá Němka ale neudělala vůbec nic. O tragickém porodu, který proběhl na záchodě, neinformovala ani svého přítele. Nic netušila ani její dvouletá dcera.

Pracovník serveru, na kterém diskuze probíhala, informoval policii. Žena totiž na rady ostatních už nijak nereagovala. Díky informacím, které o sobě zveřejnila, ji mohli policisté ještě tutéž noc vypátrat. Zjistili, že jde o Isabell B. (21). Mrtvé tělíčko děvčátka pak našli zabalené v prostěradle.

Přestože výsledky pitvy budou známé až ve čtvrtek, vyšetřovatelé pochybují, že by se dítě narodilo mrtvé. "Teprve ve čtvrtek dostaneme výsledky pitvy. Ale už teď jsme si díky předběžným závěrům vyšetřování jisti, že to byla vražda," řekl deníku Bild státní zástupce Lorenz Haase (51).

Přestože je známo, že ženy po porodu mohou vlivem hormonálních změn jednat iracionálně a ve zkratu, pokud se prokáže, že žena své dítě mohla zachránit, hrozí jí trest.

papik ( 10. listopadu 2011 11:42 )

A co když jí někdo znásilnil, ty blbko, co?

papik ( 10. listopadu 2011 11:36 )

Klidně mohla tajit těhotenství a dítěte se zbavit v babyboxu, což by bylo legální. Nevím, proč by mělo být porod mrtvého dítěte považováno za zločin jen proto, že to vyšetřuje policie.

annahradecek ( 10. listopadu 2011 11:20 )

Měli by zjsitit zda utajovala těhotenství. Když ano, tak měla celou dobu úmysl, se dítěte zbavit. Mohlo ale jít o nečekaný rychlý porod a dtítě mohlo být i v klinické smrti,kdy je třeba kříšení. Mohla být v šoku a jelikož je nyní hodně lidí závislých na internetu,jsou díky tomu bez přátel a normální komunikace neschopni, tak jednala jak jednala. I toto je možné.

pazderka83 ( 10. listopadu 2011 11:17 )

souhlasím, nemá šu*at když to neumí! Mrcha hnusná!

pazderka83 ( 10. listopadu 2011 11:15 )

To si dělá srandu? Ona se blbka ještě radí na facebooku kam zahrabat tělo?! To je jako kdybych napsala,že jsem vyloupila banku,ať mi ostatní poradí kam ukrýt lup

Zobrazit celou diskusi