Synovi (†3) i sobě (†24) uřízl hlavu motorovou pilou!

Ilustrační foto
Autor: mivr - 
25. 3. 2011
22:39

Obrovskou rodinnou tragédii řeší němečtí policisté. Čtyřiadvacetiletý muž kvůli opatrovnickým sporům se ženou uřízl svému tříletému synovi hlavu, potom se pokusil o to samé sobě. Obojí provedl motorovou pilou!

Neštěstí se stalo ve středu v noci. Michael R. měl u sebe syna Marcela. Manželce Sandře, se kterou se rozváděl a přel o něj, ho měl vrátit v sedm večer. Jenže se neukázal a maminka tříletého chlapce druhý den zalarmovala policii.

Ta pak našla v lese otce i chlapečka. Oba byli ale mrtví! Muž, který se živil jako stavební dělník, synovi uřízl hlavu motorovou pilou, sobě si pak podle lékařských posudků také zkusil uříznout hlavu a zemřel na následky zranění, které si způsobil.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

marekpazdera ( 27. března 2011 11:37 )

Jo, souhlas, až na to, že než střídavá péče, je už teda lepší rovnou děcku uříznout hlavu, než vychovat z něj rozpolceného psychopata. Tyhle "moderní vymoženosti" popírají naše biologické předurčení, stejně jako komunisté si mysleli že poručí větru dešti, my budeme dělat z otců matky a z matek otce...

sabartnok ( 27. března 2011 09:38 )

to je to, co zde chybí, a jsou tyto služby po celém světě. http://justiceandcare.org/default.htm

sabartnok ( 27. března 2011 09:23 )

jo. a nejvíc mě štve, když se v rodině objeví takové nebezpečí, že tam je psychopat a ohrožuje život těch druhých, POLICIE ABSOLUTNĚ IGNORUJE VAROVÁNÍ TĚCH OHROŽENÝCH. Hodně životů takto zmařila sama policie a tresty za to jsou malé. Znám případ, kdy během rozvodových tahanic muž škrtil ženu až měla modřiny. Hlásila to policii a oni přijeli a řekli tomu muži při konfrontaci a zásahu toto: "jestli to uděláte příště, dáme vám dýchnout do balónku a jestli tam bude například alkohol, budete mít nepříjemnosti" ... přitom on nebyl opilý, když tu ženu škrtil.

dobrotka ( 26. března 2011 17:14 )

kdy rodic radeji zavrazdi sve dite[deti], nez by se s nim mel delit s druhym rodicem, nejak rapidne pribyva A je uplne jedno, jestli jde o matku nebo otce - oba tito "rodice" jsou schopni, kvuli svemu egu, sahnout na zivot nejenom sobe, ale i diteti - detem. Prislusne institice by uz mely zacit neco delat a podchytit jednani rozvadejicich se rodicu.

sabartnok ( 26. března 2011 08:19 )

vždy končí tragédií všech tří stran: matky, otce i dětí a je na čase, aby se to začalo radikálně řešit - zavést povinnou odbornou psychiatrickou poradnu obou rodičů před tím, než dojde ke střídavé péči a určení kde dítě bude. Pokud se u jednoho rodiče projeví nějaký patologický znak, že by mohl ublížit či dokonce vraždit, měl by se účinně vyléčit do doby než dítě převezme do střídavé péče. Čas je v těchto případech také velký pomocník. Věřím, že psycholog musí tyto znaky rozpoznat. Už je těchto případů opravdu hodně. Viz nedávný magor co se zabil skokem pod vlak a holčičky před tím někam zmizely.

Zobrazit celou diskusi
Další videa