Rodinný přítel pokousal miminko

O případu jako první informoval maďarský Blikk
Autor: evak - 
12. února 2011
13:20

Matka Anita (21) potřebovala se starším synem zaskočit do obchodu, požádala tedy rodinného přítele Zoltána, aby jim dal chvíli pozor na malou Mercédesz. To, co viděla, když se vrátila, jí z hlavy jen tak nezmizí. Její holčička byla do krve pokousaná.

Otřesný případ se stal ve čtvrtek v Budapešti. Zatímco byl Anitin manžel László (29) v práci, potřebovala si žena odskočit do obchodu. Věděla, že to bude jen na chvíli, a tak požádala o pomoc spolubydlícího. Poprosila ho, jestli by nemohl na chvíli pohlídat její dceru. Zoltán byl dlouholetým přitelem Anitina otce, proto nikomu nepřišlo na mysl mu nedůvěřovat.

Na matku čekalo děsivé překvapení

Anita byla po příchodu mírně zaskočena, že devítíměsíční holčička pláče, ale přičítala to hladu. Když však holčičku přebalovala, vyděsila se. Mercédesz byla na hrudi, břichu a rameni do krve pokousaná. Matka okamžitě zavolala záchranku.

Holčičce prý nijak neublížil

Devítíměsíční Mercédesz je nyní ve velikém šoku a v klid nachází pouze v matčině náruči. Lékaři ji ještě vyšetřovali, jestli nedošlo k sexuálnímu zneužívání. Zoltána vyslechla policie, ale stíhán bude na svobodě. Stále si stojí za svým tvrzením, že holčičce nijak neublížil.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

ivkanatka ( 12. února 2011 19:01 )

Blbý fóry, nemyslíte ?!? Stát se to Vám, tak Vám přeju to samé - aby si z toho dělali lidi zde nemístnou legraci - pak se zamyslíte, než něco takového příště napíšete - chudáci !!!

sibuna ( 12. února 2011 18:15 )

Třeba ji chtěl samou láskou sežrat

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud