Chlapec (†14) vyvraždil rodinu, pak se sám podřízl

Hrůzný čin vypadá spíše jako pomsta šíleného monstra, než čin malého kluka.
Autor: INT, oj, so - 
23. 7. 2010
18:49

New Yorkem otřáslo hrůzné krveprolití. Teprve čtrnáctiletý C. J. Jones podřízl břitvou hrdla svým dvěma sestrám (†7 a †9), založil v bytě požár, ve kterém uhořela jeho matka Leisa (†30) a dvouletý bratr Jermaine, a nakonec si sám podřízl krk.

„Když byl malý, vždycky dělal problémy, ale mysleli jsme, že z toho už vyrostl. Nechápu, že něco takového udělal. Vypadá to jako akce vraždícího monstra a ne malého kluka,“ řekl rodinný přítel.

Kriminalisté tvrdí, že chlapec založil požár u vchodových dveří a znemožnil tak případný útěk svojí rodiny z domu. Takže svůj děsivý čin měl asi dobře naplánovaný.

„Moje rodina, moje rodina!“ vykřikovala zoufalá babička vraždícího chlapce Marcia Anderson, když se o všem dozvěděla. „Leisha byla dobrá matka, milovala svoje děti!“ dodala s pláčem Marcia.

Motiv masakru není znám, ale podle policie byl C. J. již několikrát trestán za úmyslné zakládání požárů a nedávno byl vyloučen ze školy, když napadl zástupce ředitele.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

e.44 ( 23. července 2010 23:36 )

Hmmmmmmmmmmmm, že by tenhle vzorec chování měl skutečně něco společného se způsobem života lidí s tmavším odstínem kůže? A že by, čím tmavší, tím horší?

djpremier ( 23. července 2010 20:40 )

jj za chvíli to bude u nás to samí akort tedkon jesi udělaj nakou tu reformu a socky dostanou min peněz..

zirafa ( 23. července 2010 20:16 )

každopádně, u 4 by to neskončilo....fuj to jsem hnusná....

anka ( 23. července 2010 19:33 )

je velice pravdepodobne.....ze na ctyri deti je nekolik otcu.......14 lety kluk - je uz pubertak....a ne maly kluk....

paulete ( 23. července 2010 19:17 )

Čtyři děti a matka teprve třicítka, takže první v patnácti... co mi to jen připomíná?? Každopádně mě to ale nepřekvapuje

Zobrazit celou diskusi
Další videa