Zoufalá matka prosí: Nikolo, vrať se domů!

Kde je Nikola? Víte to? Ozvěte se zoufalé matce!
Autor: Šimon Hradní, jos - 
26. září 2010
18:54

Nejhorší dny svého života prožívá Miloslava Vašíčková (45) z Velvar na Kladensku. Její dcera Nikola (16) zmizela.

Její nejbližší tvrdí, že Nikola může být s přítelem Petrem (19), a proto mají strach. Mladík prý dívku v minulosti fyzicky napadl!

Nikola v úterý ráno odešla na autobus do školy ve Slaném. Na zastávce na ni čekal její přítel Petr a z cesty do školy sešlo. „Vzali s sebou ještě dva kamarády, šli k nám domů. Tam je po chvíli načapal můj přítel,“ popsala Blesku matka Nikoly.

Jakmile ho dívka uviděla, vyskočila z okna na ulici a utekla. Od té chvíle o ní nikdo neví! „Bojím se, že je teď někde s ním a mám strach, aby jí něco neudělal,“ tvrdí Vašíčková. Víte, kde by Nikola z Velvar mohla být? Dejte zprávu její matce na telefonní číslo 720 180 592.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

e.44 ( 29. září 2010 11:41 )

A z čeho asi dostala strach??? A pokud by dotala správnou výchovu před pubertou, tak by se i ty hormony daly zvládnout s menšími problémy a nemuselo se to až po průšvihu řešit s psychologem. Vím o čem píšu. Vychovala jsem dvě dcery a naučila jsem je se stavět odpovědně ke všemu co udělaly nebo provedly. Vždy věděly, že za průšvih dostanou spravedlivý a přiměřený trest, a že vykrucováním či oddalováním si všechno jenom zhorší . Souhlasím s tím, že v téhle rodině není něco v pořádku.

egal ( 28. září 2010 10:08 )

jestli spíš té buchtě nedělal něco ten "mámin" pšítel, když před ním vzala čápa z okna

boball ( 27. září 2010 12:45 )

A nenapadlo vás,naopak,že utekla oknem proto,že místo do školy šla domů se svým přítelem a ještě dvěma kamarády.A dostala strach,protože si její matka a přítel zřejmě nepřáli,aby se stýkala s tím klukem a flákala školu?Některé děti v pubertě mají hormony tak splašené,že můžou mít výchovu jakou chtějí a nikdo s nimi nepohne.Časem je to zase přejde,ale přežít to období bývá tragedie

pup70 ( 27. září 2010 05:22 )

A kdyby si nebyla kráva tak sem nepíšeš takové hovadiny.

pgga ( 27. září 2010 03:00 )

co mne napadlo-VYSETRUJTE pritele!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud