25. únor 2020
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
DISKUSE K ČLÁNKU

egal:jestli spíš té buchtě nedělal něco ten "mámin" pšítel, když před ním vzala čápa z okna

(28. 09. 2010 10:08)

pup70:A kdyby si nebyla kráva tak sem nepíšeš takové hovadiny.

(27. 09. 2010 05:22)

pgga:co mne napadlo-VYSETRUJTE pritele!

(27. 09. 2010 03:00)

bjutifl:Tak to asi bude pěkná rodinka. Dceruška zmalovaná jako ***, kašle na školu a za přítele má násilníka. Asi se jí matinka moc nevěnovala. A jaký je asi ten matinky přítel, když před ním holka utíká oknem?
Kdyby měla holka dobré zázemí a správnou výchovu, tak k něčemu takovému vůbec nemuselo dojít.

(27. 09. 2010 01:51)

bjutifl:*** = ště.tka

(27. 09. 2010 01:53)

boball:A nenapadlo vás,naopak,že utekla oknem proto,že místo do školy šla domů se svým přítelem a ještě dvěma kamarády.A dostala strach,protože si její matka a přítel zřejmě nepřáli,aby se stýkala s tím klukem a flákala školu?Některé děti v pubertě mají hormony tak splašené,že můžou mít výchovu jakou chtějí a nikdo s nimi nepohne.Časem je to zase přejde,ale přežít to období bývá tragedie

(27. 09. 2010 12:45)

e.44:A z čeho asi dostala strach???
A pokud by dotala správnou výchovu před pubertou, tak by se i ty hormony daly zvládnout s menšími problémy a nemuselo se to až po průšvihu řešit s psychologem.
Vím o čem píšu. Vychovala jsem dvě dcery a naučila jsem je se stavět odpovědně ke všemu co udělaly nebo provedly. Vždy věděly, že za průšvih dostanou spravedlivý a přiměřený trest, a že vykrucováním či oddalováním si všechno jenom zhorší .
Souhlasím s tím, že v téhle rodině není něco v pořádku.

(29. 09. 2010 11:41)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít