Rozárka (2) se počurala: Tak ji zmlátil k smrti!

ilustrační foto  (Autor: abl, ilustrační foto)
Autor: Jiří Čada - 
16. září 2009
05:15

Dlouhé hodiny v krutých bolestech zřejmě strávila maličká Rozárka (†2). Tu v pátek v noci v chatové osadě nedaleko Českého Krumlova brutálně zmlátil přítel (35) její matky. Jen proto, že se počurala.

Zbité dítě protrpělo na chatě zbytek noci a celou sobotu. Až v podvečer totiž sadista přivolal k malé lékařskou pomoc. Bylo pozdě. Rozárka přes veškerou snahu lékařů v pondělí večer zemřela.

Měla to být jejich první společná dovolená. Matka malé holčičky si našla nového přítele, vlastně jejího otčíma, a společně odjeli do chatové osady na Českokrumlovsku. Nikdo ale netušil, že se z nového nápadníka matky vyklube sadista.

Důvodem jeho brutálního útoku na dítě bylo pouze to, že se batole počuralo. Trest byl hrozný. Při výprasku utrpěla holčička těžký otok mozku a četné podlitiny na celém tělíčku. Její stav přivolané zdravotníky šokoval. Otčím přitom stále zarputile tvrdil, že děvčátko spadlo v koupelně a posléze i z postýlky. Muž kápl božskou až později na policii.

„Původně byl obviněn z trestného činu pokusu vraždy, nyní případ už vyšetřujeme jako dokonaný trestný čin vraždy,“ řekla včera Blesku mluvčí jihočeských policistů Anna Drdová. Policisté Blesku potvrdili, že násilník dosud neměl opletačky se zákonem. Podíl matky na smrti dítěte však odmítli komentovat.

„Žena byla vyslechnuta a propuštěna. V současné době není podezřelá,“ omezila se mluvčí na stručnou odpověď s tím, že vyšetřování je zatím na začátku a existuje hned několik vyšetřovacích verzí. Důležitá bude také pitva.

Vraha dítěte policisté v pondělí odpoledne na příkaz soudu eskortovali přímo z policejní cely do vazební věznice. Za tento hrozný čin mu hrozí až 15 let vězení.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ivy5 ( 16. října 2009 13:10 )

Násilí na dětech-konečně tvrdě trestat!!!Když se poperou chlapi je to jiná věc,ale dítě se nemá šanci bránit,představte si to utrpení-dřív alespoň měli takové zrůdy peklo v kriminále-dnes jsou chráněni,aby se jim chudinkám nic nestalo-hnus!15 let je opravdu výsměch.Brutálně zabil,v kriminále si doplní vzdělání,bude mít teplo,stravu,posilovnu a bůhví co za vymoženosti tam ještě mají a za pár let si bude v pohodě žít dál???Politici se zabívají kravinami a zákony tu jen nahrávají takovýmto hyenám.

sebejka ( 17. září 2009 16:26 )

P.S. Marek možná není vrah, ale psychopat a měl by se léčit

sebejka ( 17. září 2009 16:24 )

Probuď se!!!!! Za žádných okolností nejsem ochotna přijmout verzi, že dítě s tolika zraněními upadlo, ikdyž, údajně 2x. Už Tvoje čeština vyjadřuje Tvojí inteligenci... nejspíš se s Markem znáte z hospody. Mám 2 děti a úrazů jsem si v jejich dětství užila ažaž, ale nikdy neměly modřiny po celých částech těla, když upadly.

moror1 ( 16. září 2009 22:06 )

co jsi to za člověka, když se zastáváš VRAHA?? Když teda ten vrahoun říká , že Rozárka upadla ve sprše , tak proč měla modříny na zadečku, na stehýnkách a po obličeji??? A víš co znamená pohmoždění mozku???? To znamená ,že musel s Rozárkou l pravděpodobně hodit o zem nebo na stěnu!!!!! A když s takovou určitostí o tom něco víš , tak doví jestli jsi ttam s ním nebyla. Každopádně co má co bít bezbrané dvouleté dítě. A neboj , že spoluvězni se nedoví o jeho devijaci.

leniisek13 ( 16. září 2009 21:20 )

tenhle článek není pravda.........Marek by nikdy svoje dítě neuhodil natož aby uhodil nějakou holčičku své přítelkyně........navíc marek volal tej její mámě že mu upadla a ona na to nereagovala a nepřijela... měla hned přiject... ona mu fakt spadla ve sprše ae prej brečela a pak to bylo v klidu tak šli spát a druhej den jí našel v bezvědomí... a on jí zavolal záchranku... kdyby jí zmlátil tak nevolá zachránku mne.....??? lidi nedělejte z Marka !VRAHA!on vrah není

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud