Bakala vydělal 10 miliard! Krize nekrize...

Michaela Maláčová a Zdeněk Bakala
Autor: red - 
24. února 2009
14:37

Firma miliardáře Zdeňka Bakaly (46), jehož přítelkyní je ředitelka České Miss Michaela Maláčová (35), vydělala minulý rok asi deset miliard. Krize se Bakaly očividně příliš nedotkla. Může se teď v klidu těšit na svého dalšího potomka.

O obří zisk se podle společnosti New World Resources zasloužily ceny koksovatelného uhlí. Meziročně vrostly o 60 procent, ceny koksu stouply o 70 procent. Důležitější ale jsou podle společnosti výhledy hospodaření do budoucnosti. Bakala má prý dohodnuté dodávky uhlí na celý letošní rok.

Bylo hůř...

Na podzim minulého roku přišel partner Maláčové vlivem krize finančních trhů asi o 25 miliard korun. To bylo skoro stejně jako všichni drobní akcionáři dohromady. Ti byli nuceni odepsat 35 miliard korun. Chudoba mu ale určitě nehrozí. Svým současným podnikáním finanční krizi unikl opravdu rychle.

Současnost? Luxusní dům a další dítě!

Bakala sobě a své partnerce, bývalé Miss Michaele Maláčové (35), postavil na Šumavě luxusní vilu, která stála okolo 150 milionů. Nyní se už jen těší na svého dalšího potomka. Spekuluje se, že to bude kluk.

"Zjistit jsme si to s partnerem Zdeňkem Bakalou nenechali, ale tušíme," řekla Maláčová Blesk.cz.

Na miminko se už těší i tříletá dcera Anabel, na sourozeneckou rivalitu to tedy nevypadá. "Anabel si zvykala na prvního sourozence, ale už je to v naprostém pořádku," směje se Maláčová. Bakala má s Maláčovou ještě ročního syna Arona.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud