Pondělí 11. prosince 2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Našli jsme učitele parkování Zuzany Paroubkové!

Autor: oj, josK - 
25. října 2010
18:41

Dokázat zaparkovat auto ve stylu Zuzany Paroubkové je na dnešních přeplněných parkovištích užitečná schopnost. Čtenář poslal do redakce fotografie starší nehody. Jak se zdá, právě z ní bývalá žena expremiéra čerpala inspiraci.

Takhle šikovně využil malého místa na parkování řidič v Praze v Lazarské ulici. Podobnost parkovacího stylu se Zuzanou Paroubkovou nemůže být pouhá náhoda. Díky čtenáři Blesk.cz jsem pravděpodobně vypátrali jejího velkého učitele.

Paní Paroubková zatím není takový profík, protože u svého legendárního manévru zničila co mohla. „Zdemolovala nám celý vysavač i auto našeho zákazník," řekl tehdy Blesku čerpadlář. Ani ostatní svědci nehody nevycházeli z údivu. "Tohle asi dokáže jen paní Zuzana Paroubková,“ řekl Blesku pobaveně jeden ze zákazníků. Jak je vidět, jediná není...

Stali jste se svědkem také nějaké kuriózní nehody? Máte foto nebo video důkaz o tom, jaké parkovací možnosti dřímají v českých řidičích a řidičkách? Neváhejte a tyto záznamy nám posílejte na adresu tip@blesk.cz. Nezapomeňte přiložit krátký popis, místo a datum vzniku fotky či videa. Těšíme se na vaše příspěvky.


kakamilek ( 26. října 2010 17:30 )

Jako správná slonice,při pohledu na tu dlouhou hadici toho luxu si nostalgicky vzpoměla na prasečinky s exmozkem a že ho nyní sjíždi ta Záhoračka ,nápadně podobná Valašskému mocnáři a křápho.

Shelby16 ( 25. října 2010 22:10 )

Paroubková by mohla jezdit Demolition Derby

Shelby16 ( 25. října 2010 22:08 )

Až zaparkuje příště Zuzana někomu na Ferrari, tak toho majitele nejspíš rovnou trefí šlak...

Shelby16 ( 25. října 2010 22:04 )

jestli nechcete mít na odpis svého plechového miláčka !

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa