Pátek 19. srpna 2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
Oblačno, bouřka 28°C

Nadějný politik Peter (†28) zemřel při děsivé nehodě: Náraz do kamionu neměl šanci přežít

Autor: tsv - 
23. června 2021
16:15

Na slovenské dálnici D2 směrem na Bratislavu zemřel v pondělí odpoledne člen strany Sloboda a Solidarita (SaS) Peter Rakovský. V mikrospánku narazil zezadu v plné rychlosti do kamionu, zraněním na místě podlehl. Informoval o tom slovenský server topky.cz.

V pondělí krátce před pátou hodinou došlo na padesátém kilometru dálnice D2 k tragické dopravní nehodě. „Podle dosavadních informací došlo z dosud přesně nezjištěných příčin k nárazu vozidla Suzuki Vitara do kamionu značky Mercedes. Srážkou utrpěla pravděpodobně jedna osoba ve vozidle Suzuki zranění, kterým na místě nehody podlehla,“ informovali ještě ten den bratislavští policisté.

Dálnice byla po srážce několik hodin neprůjezdná, dopravu na místě usměrňovala policie. „Řidiče v této souvislosti vyzýváme, aby při projíždění úseku zvýšili svou pozornost,“ upozornila hlídka.

Na sociálních sítích se k smrti politika vyjádřila strana SaS. „Ve věku 28 let nás opustil člen strany a přítel Peter Rakovský,“ uvedla strana u příspěvku. „Peter byl talentovaný právník a pedagog, byl aktivní a chtěl změnit Slovensko k lepšímu. Touto cestou chceme vyjádřit jeho nejbližším, rodině, kolegům a přátelům naši upřímnou soustrast.“

Na Rakovského vzpomínají i jeho kolegové z právnické fakulty Univerzity Komenského, kde působil jako odborný asistent na katedře finančního práva. „Pořád se smál a byl dobře naladěný,“ uvedla fakulta. „Čest tvojí památce, nikdy na tebe nezapomeneme, Péťo.“

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa