Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Trumpův černý rok: Přijde o Bílý dům i ženu? „Melania se rozvede ještě před příchodem léta“

Autor: Darina Jíchová - 
6. ledna 2021
05:05

Dosluhující prezident Spojených států Donald Trump a jeho manželka Melania jsou v současnosti nejsledovanějším párem světa. V lednu je čeká 16. výročí svatby, to bude ale letos trochu hořkosladké, jen pár dní před jubileem se totiž musí vystěhovat z Bílého domu, kde je nahradí demokrat Joe Biden s manželkou Jill. V kuloárech se již několik let šeptá, že s koncem Trumpovy prezidentury přijde i konec jeho manželství se slovinskou exmodelkou. Touto otázkou se zabývají i američtí věštci a senzibilové, uvedl list Daily Express.

Věštci, senzibilové, astrologové a kartáři publikující své předpovědi na webu PsychicWorld předpovídají prvnímu páru rozchod, Trumpová se podle nich s prezidentem rozvede do léta. „Melania se s Trumpem rozvede ještě před příchodem léta,“ shodují se věštci. Spekulace o možném rozvodu se objevily už v několika neautorizovaných životopisech Trumpových.

Věštci: Trumpa čeká rozvod a soud

Dále věštci uvádějí, že po odchodu z Bílého domu Trumpa začne psát svou autobiografii. Podle jejich slov bude jeho kniha „skandální“, dále uvádějí, že prezidenta čeká několik žalob. O možnosti, že Trump po konci své prezidentury skončí před soudem, mluví i nespočet politických analytiků. Další předpověď vztahující se nejen k USA mluví o „první vážné hospodářské krizi od roku 2008“.

S odchodem Trumpa se podle věštců bude pojit i „obří koordinovaný kybernetický útok na USA“, nicméně v předpovědi chybí odpověď na to, kdo bude za kyberútokem stát. Zatímco Trump stále ještě hledá, jak by se udržel v čele USA, jeho manželka už začala se stěhováním z Bílého domu, rodina se s největší pravděpodobností přesune na Floridu do jejich sídla Mar-a-Lago. Z toho nejsou moc nadšení jejich sousedi.

Video  Trumpová versus Bidenová  - Reuters
Video se připravuje ...

Shelby16 ( 6. ledna 2021 08:32 )

Melania ta původně laciná Slovinská *****, tak ať jde, na její místo už čeká kilometrová fronta těch nejhezčích bab v USA.

yaaro ( 6. ledna 2021 08:24 )

Také jsem věštec podle smradu svého prdu určuji budoucnost světa. Blesk klesl na úroveň Jolandy...

Erman ( 6. ledna 2021 07:13 )

Tyhle nesmysly Blesk přebíra z bolševické stanice CNN. Pekingské Rudé právo tuhle propagandu určitě ocení odznakem rudého úderníka. Jen tak Dale soudruzi

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud