Pátek 4. prosinec 2020
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno 4°C

Princezna Hajá dávala milenci miliony a drahé dary za mlčení? Jeho manželství je v troskách

Autor: sova - 
21. listopadu 2020
18:10

Jordánská princezna Hajá bint al-Hussajnová (46) dle britského tisku zaplatila svému britskému milenci a bodyguardovi v jedné osobě 1,2 milionů liber (přes 35 milionů korun), aby o jejich vztahu mlčel. Uvedl to Daily Mail. Milenec od princezny Hajy zároveň údajně dostával dárky jako například luxusní hodinky v hodnotě 12 tisíc liber (355 tisíc korun) nebo starodávnou brokovnici.

Princezna Hajá, nejmladší manželka dubajského emíra, měla dvouletý poměr s britským bodyguardem Russellem Flowersem, píše Daily Mail. Podle britského listu koupila svému milenci řadu dárků, včetně brokovnice v hodnotě 50 tisíc liber (téměř 1,5 milionu korun), pečetního prstenu a luxusních hodinek.

Princezna měla údajně zaplatit třem dalším osobním strážcům, aby o aféře z roku 2016 mlčeli. Její vztah s Flowersem ukončil čtyřleté manželství monarchů a dcera jordánského krále byla zbavena titulu princezna. Z Dubaje uprchla v roce 2018, aby utekla před svým mužem a šejchem Muhammadem bin Rašídem Al Maktúmem (71). Nyní žije v Londýně.

Vztah zničil i manželství bodyguarda

Dvouletý vztah byl odhalen během soudního slyšení u Nejvyššího soudu v Londýně, kde stála proti svému manželovi kvůli opatrovnictví jejich dvou dětí. Informace zároveň způsobila rozpad čtyřletého manželství Flowerse a jeho manželku nechala „zdrcenou“ zradou.

„Russellova manželka věří, že byl sveden penězi a dary. Dala mu (princezna) spoustu drahých dárků a zajistila, aby byl vždy po jejím boku. Na zámořských cestách princezna vždy trvala na tom, aby měli propojené pokoje. Když byla ve Velké Británii, byla s ním téměř každou noc a někdy se domů vrátili až následující ráno,“ prozradil blízký přítel Flowersovy exmanželky.

Flowers, který pět let sloužil v královském pluku princezny z Walesu, začal pro princeznu pracovat na plný úvazek v roce 2016 a doprovázel ji na mnoha zahraničních cestách.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud