Divoký sex v autě OSN šokoval celý internet. „Odpudivé,“ zuří generální tajemník

Autor: ČTK, for - 
27. června 2020
19:40

Jako „šokující a silně pobuřující“ odsoudil šéf OSN záběry, které údajně zachycují sexuální akt v autě se znakem této světové organizace na rušné hlavní ulici v Tel Avivu, souběžné s přímořskou promenádou, uvedl server BBC News. Dodal, že video, na němž je vidět žena v červených šatech s mužem na zadním sedadle bílého terénního vozu OSN, je široce sdíleno na sociálních sítích.

OSN uvedla, že interní vyšetřování incidentu rychle postupuje a blíží se zjištění totožnosti osob ze záznamu. Pravděpodobně jde podle BBC o členy mírové mise, působící v regionu od roku 1948.

Mluvčí generálního tajemníka OSN Antónia Guterrese Stéphane Dujarric popsal chování aktérů osmnáctivteřinového videa jako „odpudivé“ a odporující všemu, čeho se snaží OSN dosáhnout u svých zaměstnanců při potírání nesprávného jednání. Ujistil BBC, že součástí vyšetřování je i hledání odpovědi na otázku, zda se sexuální akt odehrál se souhlasem obou partnerů, anebo šlo o sex za úplatu. „Čekáme, že se vyšetřování brzy završí, a hodláme neprodleně podniknout příslušná opatření,“ ujistil mluvčí.

OSN řeší sexuální skandál. Zaměstnanec byl natočen při činu v jedoucím autěOSN řeší sexuální skandál. Zaměstnanec byl natočen při činu v jedoucím autě | Screenshot/Twitter

Personál OSN může být v případě přistižení při porušení striktního pravidla proti nesprávnému sexuálnímu jednání potrestán odesláním do vlasti či zákazem účasti v mírových operacích OSN. Hlavní odpovědnost za vyvození kázeňských či právních důsledků ale spočívá na domovském státu.

OSN v posledních letech čelila častým nařčením, že se příslušníci mírových misí a další pracovníci dopouštějí sexuálního zneužívání. Generální tajemník slíbil „nulovou toleranci“ v těchto otázkách v řadách OSN.

Loni bylo vůči zaměstnancům OSN vzneseno 175 obvinění ze sexuálního vykořisťování a zneužívání. V 16 případech byla obvinění uznána jako pravdivá, 15 bylo odmítnuto a zbývající se ještě stále vyšetřují.

santikxauz ( 28. června 2020 05:56 )

Ukažte jejich fotky,aby všichni viděli,kdo si královsky užívá za královské platy OSN.

Juras1 ( 28. června 2020 01:01 )

Šéf OSN je už jen asi senilní naiva,když dělá vědu z toho, že si lidi vrznou v autě. Měl by být rád, že to byli alespoň mužský se ženskou a ne nějaké "duhové figury"

jaja1973 ( 27. června 2020 23:35 )

A Google ti na prd preložil do slovenčiny,cechunka

jajsemgrut ( 27. června 2020 22:39 )

jajsemgrut ( 27. června 2020 22:39 )

Pravda,

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud