Muž postříkal pět štěňat chemikálií. Přišla o srst, zvracela a zemřela s puchýři

Autor: tva - 
6. listopadu 2019
21:03

Nepochopitelný čin se odehrál v indonéské Jakartě. Celkem pět štěňat zemřelo poté, co je příbuzný jejich majitele postříkal blíže nespecifikovanou chemikálií. Ta během několika sekund připravila zvířata o srst a na kůži jim způsobila hrozivě vypadající puchýře. Zranění byla tak vážná, že veterinář už jim bohužel nedokázal pomoct. O případu informuje britský web deníku The Sun.

Čtyři pejsci zemřeli už v pondělí, přičemž k útoku na ně došlo v neděli večer. Pátý byl pojmenován „Deadpool“ v naději, že přežije podobně jako fiktivní komiksová postava. I on však nakonec v úterý ráno svým děsivým zraněním podlehl.

Veterináři, kteří dostali štěňata do péče, se nejprve domnívali, že zvířata byla upuštěna do vroucí vody. Poté, co se ukázalo, že jeden ze psů neustále zvrací, si uvědomili, že popáleniny byly nejspíše způsobeny chemikálií.

„Budete ťapkat po světě bez utrpení“

Útok na nebohá zvířata má na svědomí zeť majitele. Indonéská organizace ochránců zvířat už na muže podala trestní oznámení. Motiv jeho šokujícího činu prozatím nezná.

Skupina veterinářů oznámila skon všech pejsků srdcervoucím příspěvkem na instagramu. „Sbohem, maličcí. Teď už budete po svých drobných tlapičkách vesele běhat po světě bez utrpení a po boku všech vašich brášků,“ píše se v něm.

bilakonvalinka ( 7. listopadu 2019 07:02 )

To tak moc smutné, kéž by to někdo udělal tomu necitlivému hazlovi !!!!

Zdenek Stipsky ( 7. listopadu 2019 05:10 )

Tvrde tresty pro takove hajzly.

alzbeta59 ( 6. listopadu 2019 22:12 )

Dokud temto zrudam nezacneme oplacet tim samym, toto tak rychle neskonci.

POkud tyto zrudy budou vedet, co je ceka, tak s tim prestanou, protoze se budou bat.
Zrudy jsou zbabelci, ale i tak si nic jineho nezaslouzi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud