Clintona ubodal neznámý útočník v parku. Rodina nemá na pohřeb, peníze shání kamarádka

Autor: tva - 
15. října 2019
21:20

Osmnáctiletý mladík Clinton Evbota byl minulý čtvrtek ubodán v parku na jihu Londýna. Neštěstí se stalo jen pár ulic od místa, kde mladý muž vyrůstal. Okolnosti jeho vraždy však prozatím zůstávají nejasné. O případu informoval britský web Mirror.

„Nechápu to. Jeho smrt je tak nesmyslná, vůbec nevím, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Clinton byl věčně usměvavý chlapec se srdcem na pravém místě. Nikdy nikomu neublížil a ani by toho nebyl schopen,“ řekla médiím známá oběti Naomi Ojoová.

Právě ona se rozhodla pomocí crowdfundingové kampaně vybrat peníze na Clintonův pohřeb. Jeho rodina nemá finance na to, aby se s ním mohla důstojně rozloučit.

Vyšetřovatelé prozatím tápou

Policie prozatím nemá žádné indicie, které by naznačovaly, proč k ubodání osmnáctiletého mladíka došlo. Prozatím tak v souvislosti s případem nedošlo k žádnému zadržení ani obvinění.

Smrt teenagera v ten samý den přišla přitom jen několik hodin po vraždě jiného patnáctiletého hocha. Událost se odehrála poblíž nákupního centra Stratford.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Jan Brandis ( 16. října 2019 09:07 )

Komedianti. Nikdy by nikomu neublížil. No tak jasně 😆🤣😆. Zřejmě konkurenční gang.

tomik007 ( 15. října 2019 22:27 )

Uz jsem myslel ze HILLARY

Damir55 ( 15. října 2019 21:48 )

Píše se v zas.Anglii že v Česku někdo někoho zabil?Píše se tam vůbec o Česku?Ne nepíše,protože jsme těm tvorům u prd.ele tak nám vy pisálci přestaňte přehazovat nèjaký bubáky z Anglie..je mě to fuk

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud