Návštěvnice zoo tančila mezi lvy. Nebezpečnou šelmu k sobě dokonce lákala

Autor: tsv - 
3. října 2019
07:40

Dala se do tance a mozek nechala stranou. Návštěvnice Bronxské zoo v americkém New Yorku se vystavila velkému nebezpečí, když pronikla do výběhu se lvy a začala tam křepčit. Její chování natočil návštěvník zoo stojící opodál a video následně sdílel na instagramu, na případ upozornila televize CNN. 

„Tento čin je vážné a nezákonné porušení pravidel, které mohlo vyústit v život ohrožující zranění či okamžitou smrt,“ řekl mluvčí Bronxské zoo ženě, která přelezla bezpečnostní bariéru v sekci afrických lvů.

Na videu sdíleném jedním z návštěvníků zoo je jasně vidět, že žena pohyby rukou vybízí lva, aby k ní přistoupil blíž. V procesu lákání lva tancuje a snaží se ho zaujmout.

Žena nejeví žádné známky strachu, a to ani když lev o pár kroků popostoupí blíž směrem k ní.

Zoo žaluje ženu za vloupání

Detektivka newyorské policie Sohpia Mason sdělila pro CNN, že nebyly zaznamenány žádné telefonáty na záchrannou linku 911 a že nedošlo k žádnému zatčení. Zveřejnila také, že zoologická zahrada v Bronxu ženu zažalovala za vloupání.

Není známo, jak se žena přes bezpečnostní bariéru dostala, ani jak dlouho ve lvím výběhu setrvala. Naštěstí nedošlo k žádnému zranění ženy ani lva.

„Bariéry a pravidla zoologické zahrady jsou zde kvůli zachování bezpečnosti jak návštěvníků, tak zaměstnanců a zvířat. Přelézání bezpečnostních bariér v žádném případě netolerujeme,“ dodal mluvčí zoologické zahrady.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Wilhelm Marencak ( 4. října 2019 05:46 )

Lidi blbí obvykle nechápou mentalitu zvířat, viď chytrej sysle?

titan33 ( 3. října 2019 10:41 )

mají potřebu se vlnit, mají to v krvi, nemakačenka a pak někam přitáhnou a zase tančí těch migrantů co naznají žádnou hygienu,nemájí žádný řád,upocený prasata neantrtálský s nataženou dlaní

titan33 ( 3. října 2019 10:24 )

lev je šelma a mrknout na nějakého primitivního bubáka co vlní jak idiot, co se mě provokuje a vleze do mého vymezeného prostředí tak vylítnu i kdyby mě měli zastřelit

naidka ( 3. října 2019 10:11 )

Tihle mají potřebu pořád tancovat.

jebuto ( 3. října 2019 09:04 )

Tak tomuhle se říká absolutní absence zdravého rozumu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud