Vítr odhalil, jak Trump nosí bankovky po kapsách. „Rád nechávám dýška,“ přiznal prezident

Autor: tva - 
19. 9. 2019
20:05

Fotografovi agentury Reuters se podařilo zachytit amerického prezidenta Donalda Trumpa při nástupu do svého letounu Air Force One. Nejde však o tak obyčejný snímek státníka na schodech, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kvůli silnému větru se prezidentovi v momentu pořízení fotografie nadzdvihlo sako takovým způsobem, že odhalilo zastrčené bankovky v jeho zadní kapse u kalhot.

„Vážně? To je vtipné, asi se mi zdvihlo sako, viďte?“ zněla Trumpova reakce poté, co byl novináři dotázán na dvacetidolarovky v jeho zadní kapse. „Pane jo, to je vážně dobrá fotka. Rád bych si pořídil kopii toho snímku,“ reagoval poté, co si fotografii prohlédl.

A dostal se i k vysvětlení. „Rád nechávám v hotelech dýška, tak vždycky nosím něco málo po kapsách. Možná že by to prezident dělat neměl, nevím, ale je to zkrátka taková moje zvyklost,“ řekl reportérům po návratu do Washingtonu. Dodal, že peněženku u sebe nenosí z toho důvodu, neboť „už dlouhou dobu nemusel použít kreditní kartu“.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa