Mluvčí prezidenta řádí ve „StarDance“. Rozvlnil se na kultovní hit Spice Girls

Autor: Darina Jíchová - 
18. 9. 2019
10:51

Sean Spicer, bývalý mluvčí prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, má za sebou své první vystoupení v taneční soutěži Dancing with the Stars (DWTS), americké obdobě české show StarDance… když hvězdy tančí. Spicer „vlítnul“ na parket ve svítivě zelené košili s kanýry, po sále se projel na kolenou a vypadal, že si své vystoupení užívá. Méně si ho užila odborná porota, na sociálních sítích se Spicer dočkal výsměchu, uvedl deník The Guardian.

Spicerova účast v soutěži vzbudila pobouření u zaměstnanců televize ABC, z jejíž produkce DWTS pochází, i mezi Američany. Trumpův bývalý mluvčí si ze všeobecné nelibosti nic nedělá, po svém vystoupení prohlásil, že si to „skutečně užil“. Jeho pokus o salsu byl ale poněkud prkenný. Sáhl však po dobré hudbě.

Podle poroty má betonové boky

Na parketu řádil na hit oblíbené dívčí skupiny Spice Girls Spice up your Life, šlo o jakousi slovní hříčku. V písni se opakuje fráze „okořeň si život“ a Spicerovo příjmení je etymologicky odvozeno právě z pojmenování prodejce koření, tedy kořenáře.

Bývalý mluvčí prezidenta Sean Spicer se rozvlnil ve „StarDance“. Vystoupení „okořenil“ hudbou od Spice Girls.Bývalý mluvčí prezidenta Sean Spicer se rozvlnil ve „StarDance“. Vystoupení „okořenil“ hudbou od Spice Girls. | reprofoto/youtube

„Vypadal jste trochu, jako by vás honilo hejno sršňů,“ ohodnotil jeho vystoupení jeden z porotců. „Boky máte trochu zabetonované, ale popravdě musím říct, že vaše vystoupení bylo vlastně zábavné,“ doplnil. „Byl jste úplně mimo rytmus, ale očividně jste si to užíval. Chce to odvahu obléknout takový kostým a předvést takovou show,“ navázala další porotkyně.

Američané ho mají za bezpáteřního lháře

Hodnotící na sociálních sítích ale nebyli ke Spicerovi tak shovívaví. „Těším se, až nám ukáže, jak je jako bezpáteřní člověk flexibilní,“ objevilo se v komentářích na twitteru. „Tajně doufám, že si zlomí obě nohy, lhář jeden,“ shodovali se lidé na internetu, často se strefovali do Spicerova kostýmu. „Asi dílo demokratů,“ poznamenal ke košili s rozhalenkou jeden uživatel twitteru.

Video  Bývalý prezidentský mluvčí to rozbalil v taneční soutěži.  - Reuters, ABC/BBC

Podporu mu ale vyjádřili jeho bývalí kolegové z Bílého domu. „Fantastický výkon, fandíme Seanovi Spicerovi,“ uvedl Trumpův někdejší personální šéf Reince Priebus. Podpořil ho také exguvernér Arkansasu Mike Huckabee a vyzval Američany, aby pro něj hlasovali a udrželi ho v soutěži.

Spicer ale v USA není moc oblíbený, lidé ho mají spojeného s mnoha lživými prohlášeními. Do paměti se jim asi nejvíce zafixovala lež o Trumpově inauguraci, o které řekl, že se jí účastnilo nejvíc lidí v historii USA. Kritizován je i za svoje tvrzení o nacistickém vůdci Adolfu Hitlerovi, Spicer se nechal slyšet, že Hitler neužíval chemické zbraně.

StarDance v Česku

Taneční soutěže patří mezi stálice televizní obrazovek, také v Česku příští měsíc začne očekávaná již 10. série StarDance. Prvního dílu se diváci dočkají v sobotu 12. října. Kromě biatlonistky Gabriely Koukalové a youtubera Kovyho se lidé mohou těšit na zpěvačku Tonyu Graves, herce Matěje Rumla a Miroslava Hanuše, herečku Veroniku Kubařovou, moderátorku a novinářku Noru Fridrichovou, zpěváka a hudebníka Ondřeje Ládka, spisovatelku Radku Třeštíkovou a rybáře Jakuba Vágnera.

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zdenek43 ( 18. září 2019 14:21 )

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ — Jan Werich

a dalsi a dalsi ......

„Člověk by se měl smát celý svůj život. Jestli se dokážete smát v jakékoli situaci, naučíte se jim čelit - a to vám pomůže dospět. Neříkám vám, že nemáte plakat. Ve skutečnosti však když se neumíte smát, neumíte ani plakat. Smích a pláč jdou ruku v ruce, jsou součástí jednoho jevu - autentického bytí v pravdě.“ — Osho indický mystik 1931 - 1990 .....

TAKOVE LIDI SI MATE VOLIT a neeeeee to co si volite a kteri o vas rozhoduji .......

Zobrazit celou diskusi
Další videa