Osm zraněných na letu Eurowings přes Česko: Silné turbulence před přistáním v Berlíně

Autor: ČTK, tva - 
9. září 2019
19:45

Osm zraněných si vyžádaly turbulence, do kterých se v pondělí krátce před přistáním v Berlíně dostalo letadlo německé společnosti Eurowings. Jedna za zraněných je podle agentury DPA ve vážném stavu, v ohrožení života ale není.

Letadlo Airbus A319 na lince z jihoitalské Kalábrie po turbulencích bezpečně přistálo na berlínském letišti Tegel. Zranění utrpěli ti cestující, kteří nebyli připoutáni. Z osmi zraněných jich šest bylo převezeno do nemocnice.

Letoun během své trasy z jihu na sever prolétl i nad českým územím - kolem Jihlavy a Mladé Boleslavi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

laurynj ( 10. září 2019 01:01 )

Cestující se mají před přistáním připoutat. Turbulence vůbec nemusí souviset s nějakou bouřkou.

blecktajp ( 9. září 2019 21:22 )

Tak co, zase nějaký kapitán nízkonákladovky úmyslně proletěl bouřkou? Nesmí se to, ale za ty odměny to stojí Jak by musel oblétávat nebo nedejbože přistát jinde, tak to stojí strašný peníze, proto nízkonákladovky riskují. Viz třeba ti borci s jedním motorem. Na oko bude bububu, ale jinak budou pochváleni.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud