Vicemiss Bára po ostudě jako mluvčí na kultuře skončila. Nezvládla snadnou otázku

Aktualizováno -
13. srpna 2019
10:40
Autor: ČTK - 
12. srpna 2019
20:12

Bodovala krásou, ale doplatila na svou neznalost. Slovenské ministerstvo kultury zrušilo tiskový odbor, novináři mají od nynějška komunikovat přímo s kanceláří ministryně Ľubice Laššákové. Podle listu Nový čas jde o reakci na selhání mluvčí resortu.

Zpravodajský portál WebNoviny si všiml, že z webu ministerstva zmizel kontakt na tiskový odbor. Ministerstvo během dneška potvrdilo, že „v rámci organizační změny byly přesunuty kompetence tiskového odboru přímo pod kancelář ministryně“.

Dosavadní mluvčí resortu Barbora Palovičová si podle médií udělala celostátní ostudu, když minulý měsíc nedokázala odpovědět televizní reportérce na otázku, kterou dostala den předem: zda ministerstvo může dát pokutu politické straně.

Palovičová je bývalá slovenská vicemiss. Podle tisku více než deset let tančila v populárním souboru Lúčnica a také se účastnila několika soutěží krásy.

O titul Miss Universe 2007 zápolila s pozdější asistentkou bývalého premiéra Roberta Fica Márií Troškovou, která po vraždě novináře Jána Kuciaka musela kvůli vztahu s podezřelým italským podnikatelem odstoupit ještě dříve než její šéf, či s manželkou Petera Sagana Katarínou, s níž se cyklista loni rozešel.

Pohybovenadany ( 14. srpna 2019 03:26 )

Donaldova cérka blondýna , taky nic moc v politice.

pupakk ( 14. srpna 2019 00:52 )

Když už si tupá blondýna vyš..á pozici tiskové mluvčí, tak by jí měl ten, kdo jítam dohodil, říct, že nasadit si rádoby přísný brejle a jinak být dement, nestačí.
To funguje jenom u Ovčáčka.

blamal ( 13. srpna 2019 23:53 )

Ten “tiskovy tluchuba” byva mnohdy chytrejsia akceschopnejsi, nez ten ourada, prechytralej chrapoune.

prasatkopepicek ( 13. srpna 2019 22:14 )

Tak na sukani je holka asi dobra, ale to bude nejspis vsechno.

fortun ( 13. srpna 2019 13:55 )

blbka od pohledu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud