Neštěstí v dovolenkovém ráji: Kluk (†8) se udusil hot dogem, rodiče to sledovali

Autor: Mii - 
24. 6. 2019
11:16

Osmiletý chlapec zemřel během festivalu ve městě Telde na ostrově Gran Canaria. Zabil ho hot dog. Jídlo mu zaskočilo v krku a udusil se. Rodiče ani přivolaní záchranáři chlapci nedokázali pomoci. Informuje o tom server Metro.co.uk.

Rodina na Gran Canaria, největším ostrově ze souostroví Kanárských ostrovů, navštěvovala festival San Juan. K večeru zašla na večeři do plážového baru, kde si kluk objednal hot dog.

V jeden moment mu sousto zaskočilo a chlapec se začal dusit. Rodiče mu okamžitě začali pomáhat, a když viděli, že jejich snaha nepomáhá, přivolali záchranku. Ovšem ani zdravotníci nic nezmohli. Pokus o oživování podle svědků trval déle jak hodinu. Oba dva rodiče upadli poté do šoku a potřebovali odbornou pomoc.

Starosta Telde Héctor Suárez v reakci pozastavil oslavy a vyhlásil dva dny smutku. Na radnici vlaje černá vlajka. „Je nám to moc líto, zasáhlo nás to,“ uvedl Suárez pro španělská média.

Místní policie nyní vyšetřuje, jak přesně ke smrti došlo.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

lunatic ( 24. června 2019 13:01 )

Ať se k nastalé situaci postaví rodiče jako pragmatici a prodají zpáteční letenku

pijavice ( 24. června 2019 12:54 )

Každý den se něco děje "v dovolenkovém ráji" - proboha používejte již jiné titulky, jste trapní!

bullshit ( 24. června 2019 12:35 )

Tato situace už byla ve filmu "Zítra vstanu a opařím se čajem"...

Zobrazit celou diskusi
Další videa