Znásilnili mě hasiči, tvrdí studentka. S jedním šla dobrovolně, přišli ale „kumpáni“

Autor: ČTK - 
6. 5. 2019
21:45

Šestice pařížských hasičů čelí podezření ze skupinového sexuálního napadení 20leté norské studentky. Ta tvrdí, že měla v noci na sobotu po náhodném setkání v baru dobrovolný styk s jedním z jejich kolegů, avšak poté do místnosti přišli ostatní a znásilnili ji. Muži ve věku 23 až 35 let byli o víkendu vzati do vazby, obvinění proti nim ale zatím vznesena nebyla, informovala francouzská média.

Mladá Norka se podle všeho s hasiči potkala nad ránem v baru, kde byla se dvěma kamarádkami. Skupina požárníků v pátek večer zapíjela odchod jednoho člena jednotky, uvádí Le Figaro.

Kolem čtvrté hodiny ranní studentka s jedním z mužů odešla na požární stanici jihopařížské čtvrti Plaisance. V této fázi se podle deníku výpovědi obou stran začínají rozcházet. Studentka uvedla, že měla s hasičem dobrovolný sex, avšak následně přišli jeho přátelé, kteří s ní měli styk proti její vůli.

Kolik přesně mužů v místnosti bylo, si prý nepamatuje, protože tam byla tma. Norka se poté zavřela na záchodě, kde ji v slzách a otřesenou našly její kamarádky, které mezitím na hasičskou zbrojnici dorazily také.

Mluvčí pařížských hasičů Gabriel Plus v sobotu řekl deníku Le Parisien, že skupině podezřelých bude kvůli usnadnění vyšetřování pozastavena činnost. „Jestli se podezření ze znásilnění potvrdí, projevíme maximální ráznost,“ dodal.

Podezřelí dnes předstoupili před vyšetřovacího soudce a ten nařídil jejich propuštění. Muži jsou však vedeni jako tzv. zúčastnění svědkové. Tento specifický status je podle deníku Le Figaro jakýmsi mezistupněm mezi obyčejným svědkem a obviněným. Vyšetřující soudci tak zřejmě dosud nemají dostatek důkazů na předběžné obvinění, vysvětluje agentura AP.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

ivoadler ( 7. května 2019 09:35 )

Taky mě to napadlo. A pak si něco začni s hasičem. Zvlášť když je ve
službě!

Cigosks ( 7. května 2019 08:57 )

Ti co pracuji ve státních službách můžou cokoli.

prycsnima ( 7. května 2019 08:44 )

Holka si užívala jako Samantha v Sex and
The City. 

prycsnima ( 7. května 2019 08:41 )

Tady je zase někdo chytrej. A nebyla sněhurka afroameričanka?
A 40 loupežníkú z neziskovky?

dusor ( 7. května 2019 07:46 )

Operujem , operujem a zrazu vidím , že pitvem ?
Ako mohla vidieť v tej tme tváre , ke´d boli všetci čierny ....ale hadice
mali statočné ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa