Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Trumpové se z Bílého domu nechce. „Miluji to, co dělám,“ svěřila se první dáma

Autor: ČTK - 
16. dubna 2019
06:20

Melanie Trumpová je připravena vykonávat funkci první dámy ještě další čtyřleté období, pokud bude její manžel znovu zvolen. Trumpová to řekla na setkání se studenty školy na vojenské základně Fort Bragg v Severní Karolíně.

Trumpová přicestovala do Severní Karolíny s Karen Penceovou, manželkou viceprezidenta Mika Pence, v rámci cesty zaměřené na rodiny vojáků. Na setkání se studenty obě dámy na dotaz studentů, zda by chtěly své současné pozice vykonávat znovu, odpověděly souhlasně.

„Myslím si, že naši manželé dělají fantastickou práci a podpořím mého manžela, pokud se rozhodne znovu kandidovat,“ uvedla Trumpová a dodala, že je to pro ni čest a velká pocta. Trump oznámil, že má zájem usilovat o znovuzvolení, již v prvním roce v úřadu, napsala agentura AP.

Penceová se vyjádřila podobným způsobem. Poznamenala, že nebyla zvolena ani jmenována, ale je tam, kde je, protože je vdaná za Mika Pence.

Na další dotaz, jak jim nové postavení změnilo život, Trumpová zmínila přesun z New Yorku a převzetí různých povinností. „Ale nevyměnila bych to za nic. Miluji to, co dělám,“ řekla.

Podle Penceové jednou z největších změn pro ni a jejího manžela je skutečnost, že již neřídí, ale vždy je někdo odveze.

 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa