„Podívej, jak je pěkná.“ Trump lichotil Monice před Melanií, Babišová dala muži zákaz

Autor: kal - 
11. března 2019
09:05

Návštěva Babišových v Bílém domě zaujala Česko a kromě premiéra Andreje Babiše (ANO) byla pozornost národa soustředěná i na jeho ženu Moniku. Jak před Donaldem Trumpem a jeho ženou Melanií paní premiérová obstojí? Sama Babišová řekla v rozhovoru pro MF Dnes, že Trump chválil její krásu, o flirtování se prý ale mluvit nedá. Zmínila i to, že premiérovi a svému muži zakázala, aby zjišťoval, co budou mít americký první pár na sobě. Sama už měla šaty vybrané a nechtěla nic měnit. Cítila se prý pod velkým tlakem a málo spala, celkově si ale návštěvu USA i Bílého domu užila.

Manželka premiéra Andreje Babiše dbá o svůj zevnějšek a nebojí se ukázat svoji ženskost. Však to ukázala ještě jako sekretářka v Agrofertu na začátku vztahu s nynějším předsedou vlády. „Přišla jsem k němu, sedla si mu na opěrátko křesílka, pěkně nohu přes nohu a zeptala se ho, jak se má,“ vzpomínala.

Video Babiš: Monika z Bílého domu nervózní nebyla, je to extrovert. Co řekl o setkání v USA se "ztraceným" bratrancem Peterem a "emigračkách" v rodině? 1. část rozhovoru na palubě vládního speciálu - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy

Jak na takovou ženu bude reagovat americký prezident, který má v Bílém domě bývalou modelku a média propírají jeho jméno v souvislosti s údajnými sexuálními skandály? „Nevím, jestli flirtuje, se mnou určitě neflirtoval. Ale je přirozený. Několikrát mi řekl, jak mi to sluší, i před Andrejem. Dokonce i Melanii povídal: Podívej, jak je pěkná,“ řekla Babišová pro MF Dnes.

„Myslím ale, že je prostě takový, že takto mluví a připadá mu to normální. Je to takový folklor, rozhodně to nelze brát jako flirtování. Já na to Donaldu Trumpovi obratem odpověděla: Máte moc krásnou manželku,“ připojila.

Žena premiéra okomentovala i „americký trapas“, který se odehrál před vstupem do Bílého domu, kde ji i Melanii Trump s Babišem opustili – místo toho, aby společně s manželkami zapózovali na společné fotografii. „Byly jsme z toho obě trochu v šoku, protože standardně se tam vždy všichni společně fotí. Donald Trump na to asi nejspíš zapomněl. I Melanie na něj křičela: „Honey, honey…“ aby se vrátil. Ale on ji asi neslyšel, byl už zabraný do hovoru s Andrejem a šel dál. Podívaly jsme se na sebe, pokrčily rameny s tím, že samotné se asi fotit nebudeme, a šly za nimi,“ zmínila.

Monika Babišová řekla víc i k tomu, jak vypadal její program s Melanií Trumpovou poté, co se od svých mužů odpojily. „Melania mě provedla celým Bílým domem. Bavily jsme se o všech těch sálech, o tom, co kde je. Trochu i o interiérech a tom, jak to tam funguje, co z interiéru se smí měnit a co ne,“ uvedla.

Paní premiérová zmínila i to, jestli se oba páry na oblečení zkoušely nějak domluvit. „Andrej chtěl, aby to naši zjistili, ale já mu to zakázala. Říkala jsem, že vůbec nechci vědět, co bude mít ona na sobě. Protože už jsem byla připravená a nechtěla to měnit,“ řekla. V otázce oblečení byla prý „pod velkým tlakem“, proto dala na radu svého stylisty a kamaráda Filipa Vaňka.

Celkově toho Babišová na návštěvě v USA prý moc nenaspala. „Byla jsem z toho hodně ve stresu, nemohla jsem spát. Jestli jsem během těch tří nocí ve Washingtonu naspala devět hodin, tak je to hodně. Byla to velká zodpovědnost,“ uzavřela.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

a-z- ( 11. března 2019 19:53 )

Donald je divnej. Tomu se líbí i Macrolonová.

dajka123 ( 11. března 2019 18:55 )

Na co si tady hraješ? Zřejmě si na špatných stránkách protože "V obecných internetových diskusích obvykle převládá tykání nad vykáním. V oficiálních diskusích a v některých odborných a akademických diskusích může být standardem vykání."

titan33 ( 11. března 2019 17:56 )

co to meleš o vykání podle tebe šaty dělají člověka, bledulko za o osobní názor se nelynčuje v demokracii, sama si se chytila na udičku v bulváru jako já

bledulka ( 11. března 2019 16:50 )

My si tykáme? Tak se paní smějte....I takoví lidé jako Vy jsou mezi námi.... Snad v demokratickémstátě můžu vyjádřit svůj názor... Nebo podle Vás snad ne???

titan33 ( 11. března 2019 16:39 )

hm mobil a já, to bylo dílo tak někdo blbě krafal, že mobil byl nejdřív v koši na odpadky a definitivně mi ulít do bazénu, to bylo sušeního když mi ho někdo vylovil ,jsem děsnej rapl kterej se nemohl ani prozvonit

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud