Šestice cizinců sexuálně napadla dvě mladé dívky v centru města. Honili je jako lovnou zvěř

V německém Pforzheimu sexuálně napadla skupina mužů dvě dívky
Autor: všm - 
24. února 2019
10:10

Dvě mladé dívky - 17 a 18 let - si během pátečního večera prožily v německém městě Pforzheim peklo. V centru je začala sexuálně napadat a pronásledovat šestice mužů ze Sýrie, Íránu a Afghánistánu. Kolemjdoucího, který chtěl ženám pomoci, agresoři napadli. Jeden z útočníků skončil ve vazbě, policie případ prošetřuje. 

Incident se odehrál pozdě večer v centru města ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Skupina mladíků nejdříve dívky obklopila a začala je sprostě urážet a nadávat jim. 14-letý Íránec se následně pokusil jednu z nich osahávat, načež se jim ženy vytrhly a utekly. Agresoři se ale nenechali odbýt a začali je nahánět po ulicích jako „lovnou zvěř“. 

Vyděšeným dívkám se pokusil pomoci jeden kolemjdoucí, toho skupinka agresorů rovněž napadla. Ve chvíli, kdy na místo přijela hlídka, už byl daný zachránce pryč, není tedy jasné, v jakém stavu ho šestice zanechala.

Policie útočníky zkontrolovala, agresivní byli i vůči nim. Skupinku tvořil jeden 14letý Iránec, dále muži ve věku 19 - 31 let  ze Sýrie a Afghánistánu. Jeden mladík byl vzat do vazby, policie případ dál prošetřuje a prosí svědky, aby se přihlásili.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

cotoje ( 25. února 2019 21:24 )

Koho chytnou při pokusu o znásilnění nedej bože u znásilnění mají ho hned vykastrovat a uříznout šu.li.na, nebude mít čím znásilňovat a už se nerozmnoží. Pokud je to cizinec tak po zákroku vyhostit i s celou jeho rodinou návrat nežádoucí a je jedno jestli tady brečí že mu doma hrozí smrt nebo co jiného

Jan Brandis ( 25. února 2019 10:32 )

Protože pro ně to je lovná zvěř. Na to si budou muset zvyknout. Za čas budou holky rády, že je po tom ródeu nechají naživu. Ale ony to nějak "zvládnou".

antismejd ( 25. února 2019 10:15 )

Angelini čerti opět zaútočili.......

1912 ( 25. února 2019 06:50 )

HledacPravdy ( 24. února 2019 17:17 )

Tak dlouho budou migranti provokovat až se Němec naštve a bude.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud