Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Lewinská otevřeně o aféře s Clintonem: Sperma na šatech si spletla se špenátovou omáčkou

Autor: Darina Jíchová - 
14. listopadu 2018
17:20

Monika Lewinská (45) pár dní před zveřejněním dokumentární série „Clintonova aféra (The Clinton Affair)“ otevřeně promluvila o vztahu s exprezidentem Billem Clintonem (72). Zvláště pak o skvrně na šatech, které během vyšetřování v roce 1998 předložila jako důkaz jejich pletek – jednalo se totiž o jeho zaschlé semeno. Šaty jí prý způsobily ještě další nepříjemnost, šla v nich na večeři s přáteli a „nečistotu“ považovala nejdřív za skvrnu od špenátového dipu, uvedl deník Daily Mail.

„Myslela jsem, že to je dip, nikdo mi neřekl, že mám něco na šatech,“ vzpomíná Lewinská v dokumentu televizní stanice A&E. Popsala také, jak se inkriminovaná skvrna na šaty dostala. Exprezident Clinton si ji pozval do Oválné pracovny. „Řekl, že má pro mě nějaké dárky, dostala jsme sbírku básní Stébla trávy od Walta Whitmana a zdobenou jehlu do klobouku,“ dodala s tím, že se pak odebrali do koupelny pro „intimnější“ chvíle.

Monika Lewinská s Billem Clintonem Monika Lewinská s Billem Clintonem | Profimedia

„Ty a tvé klobouky, vypadáš v nich tak roztomile,“ citovala Lewinská exprezidenta. „Nejdřív se postaral o mě a pak já o něho. Většinou mě zarazil před svým vyvrcholením, ale tentokrát ne,“ popsala jejich „rande“ v koupelně.

Lewinská promluvila po 20 letech

Je to poprvé, kdy se Lewinská detailně k poměru vyjádřila. Za posledních dvacet let, od chvíle, kdy skandál praskl, o vztahu s exprezidentem mluvila sporadicky. V rámci dokumentu, jehož první díl bude vysílán 18. listopadu, otevřeně promluvila o celém jejich vztahu. Věnuje se tomu, jak si ji Clinton jako mladou stážistku namlouval i k dalším věcem.

Mimo dokument se k poměru vrátila také ve článku pro magazín Vanity Fair. Napsala, že je zklamaná z Clintonových slov, že „nevidí důvod, proč by se jí měl omlouvat“. Uvedla však, že ona ráda by se omluvila exprezidentově ženě, Hillary Clintonové.

Omluva pro Hillary

„Během natáčení dokumentu jsem si prošla několika stadii, mezi nimi byl i stud a zármutek,“ píše Lewinská ve svém článku. Obšírně vypověděla, jak ji zklamalo Clintonovo chování. Zvláště pak výrok, že jí nedluží žádnou osobní omluvu. Potvrdila také jeho tvrzení, že už se spolu nikdy neviděli.

„Za sebe musím říct, že je tady hned několik lidí, kterým bych se měla a chci znovu omluvit. V mém prvním interview v březnu 1999 jsem se omluvila Chelsea a Hillary Clintonovým, omluvu jim stále dlužím. Kdybych se s nimi znovu setkala, ráda bych jim řekla, jak moc toho lituju,“ uvedla Lewinská.

Lewinská přiznala orální sex, Clinton zapíral

Aféra mezi tehdy devětačtyřicetiletým Clintonem a dvaadvacetiletou stážistkou začala v roce 1995, dva roky se jim poměr podařilo držet v tajnosti. Lewinská se ale svěřila své kamarádce a kolegyni z Pentagonu Lindě Trippové. Sdělila jí dokonce, že spolu už „devětkrát měli orální sex“. Trippová si hovory s Lewinskou nahrávala.

Vše vyšlo najevo během procesu, který řešil obvinění vznesená státní zaměstnankyní Paulou Jonesovou. Ta tvrdila, že ji Clinton sexuálně obtěžoval, její právníci se exprezidenta zeptali na aféru s Lewinskou a ten ji pod přísahou popřel. Zapíral ještě několik měsíců, nakonec ale poměr přiznal.

Aféra Clintona málem stála prezidentské křeslo, v roce 1998 se hlasovalo o jeho odvolání z funkce, což ale Senát neschválil. Skandál, také známý jako Monicagate, shrnul hlavní vyšetřovatel případu Kenneth Starr ve své několikasetstránkové knize. Pohled Lewinské nabízí nejen připravovaný dokument, ale například i její životopis „Říkali jí Stíhačka“.

dragomira ( 15. listopadu 2018 11:32 )

Já už mám také sperma v 60 ti do zelena, ale špenát mi to tedy nepřipomíná.

zada ( 15. listopadu 2018 10:42 )

Tahle špindíra, která si neumí vzít na sebe ani čistý šaty, natož špinavý vyprat se ukazuje světu???? Zase se zviditelňuje.... asi nemá prachy, hnus!!!!

dzentlman ( 15. listopadu 2018 09:53 )

Ženská, která nepozná sperma od špenátu je pořádná kr.áva.

petrw ( 15. listopadu 2018 06:51 )

polykala i když barvila po polibku s klinacem

gabreta ( 14. listopadu 2018 22:15 )

Víš prd. Třeba byl Chlimtón převlečenej vodník. Amerika je země neomezených možností a omezených lidí!!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa