Jako z Hunger Games? Dívka zasáhla šípem pumu, zachránila tak život bratříčkovi (6)

Šestnáctiletá dívka zastřelila pumu šípem.
Autor: peb - 
16. 9. 2018
13:30

Neskutečnou pohotovost projevila šestnáctiletá Amaya Simpson v americkém státě Washington. Ji a jejího malého bratra ohrožovala v lese puma, dívka ji ale dokázala šípem odehnat.

Amaya a její bratr byli v lese, aby nacvičovali vábení losů. Zničehonic se tři metry od jejího bratra objevila nebezpečná puma. „Pamatuju si, že jsem měla husí kůži, otočila se a uviděla velkou hnědnou hlavu mezi stromy.“ řekla Amaya. „Pak jsem zavolala na bratra, ať běží ke mně. Adrenalinem mi bušilo srdce,“ dodala.

Potom, co si šestiletý bratr uvědomil, že si jeho sestra nedělá legraci, rozběhl se k ní. Amaya mezitím vystřelila na pumu šípem a zasáhla ji za ucho. To pumu odehnalo pryč. Později ji otec obou dětí podle krve vystopoval a ulovil.

Puma americká může vážit až 100kg a měřit dva a půl metru. Loví hlavně různé druhy kopytníků, na které skáče a usmrcuje je kousnutím do krku. Občas se dostává do konfliktu s lidmi a na některých místech je lovena.

Doporučujeme
pooomeranc ( 17. září 2018 03:06 )

Další z fake příběhů z USA, báchorka z vymaštěný hunting family trapáků, který to nemají v palici v pořádku.Hlavně fotr rodiny, kterej svý parchanty učí od mala vraždit zvířata i kuší, atd.Něco jako úchylnej zubař co zabil lva Cecila.Jinak tohle je odrostlý kotě pumy, což je vidět i z fotky, jak je malý.Je zabitý rovnou fotrem a vymyšlená báchorka o ohrožování harantů v lese a hrdinnej vyžranej holčičce

PPP150W ( 16. září 2018 15:11 )

Hezký příběh. Jen mi nejde do hlavy, proč šel otec obou dětí šelmu odlovit, když nikoho už neohrožovala.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa