Ženská rvačka mezi hranolky! Z McDonald’s se stává boxerský ring

Autor: msj - 
6. 8. 2018
17:39

Na sociálních sítích se objevila další nahrávka divoké rvačky z fastfoodového řetězce McDonald’s. Tentokrát k ní došlo ve městě DeKalb v Americe. Ke rvačce došlo v sobotu za přepážkou pobočky. Co bylo důvodem?

Na videu můžeme jasně vidět, jak společně zápasí dvě ženy. Došlo na pěsti, nadávky a dokonce dámy během šarvátky narážely do regálů a do automatů.

K jejich zápasu se na záběrech připojuje muž, kterého se zaměstnankyně restaurace zoufale snaží dostat mimo pracovní prostory. Navzdory její odhodlanosti se jí to nepodařilo a skončila tváří na podlaze. Muž se pak přesunul k mlátícím se ženám.

Z nahrávky není úplně jasné, co rvačku vyvolalo, ale několikrát je zmíněno, že právě onen muž uhodil jednu z přítomných žen. Dá se také odposlechnout, že určitou roli hrály peníze.

Zřetelně je z videa slyšet: „To si nemůžeš dovolit,“ a „To je právě ten důvod, proč stojíš za tou přepážkou.“ Nedokážeme s jistotou říct, jestli důvodem ke rvačce byly opravdu peníze, nebo i něco jiného. Toto tomu ale dost nasvědčuje.

Nedávno došlo k velice podobnému incidentu. Ten se odehrál v Las Vegas. Tam si na drzou zákaznici došlápla korpulentní obsluha.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

tomik007 ( 6. srpna 2018 21:38 )

Ani nechtej vedet co se rika o domorodcich v jinych zemich

centrum ( 6. srpna 2018 19:05 )

Primitivové se nezapřou. A tohle nám sem dovážejí. Co Američan, to převážně nedovzdělanec. Jejich univerzity zřídkakdy dosahují úrovně našich středních. Ale učí je, že jsou nejlepší. Sebevědomí by mohli rozdávat. Potomci uzurpátorů, vrahů původního obyvatelstva. "Baví se američtí kongresmani: 'V té Evropě tu emigrantskou vlnu někak podcenili'. V rohu hlesne starý indián: 'My taky, ach, my taky.' " Dopadneme tu jako indiáni v Americe ...

1_2_3 ( 6. srpna 2018 18:39 )

Američané byli od jakživa burani. Od nich se dá očekávat jen primitivní jednání. Debilizmus je tam rozšířen.

tomik007 ( 6. srpna 2018 18:11 )

Trening na vitani uprchliku

Zobrazit celou diskusi
Další videa