„Bezohledná k*nda“. Ivanku Trump urazila moderátorka, prezident žádá její hlavu

Autor: ČTK, nkov - 
1. 6. 2018
20:07

Politická komentátorka Samantha Beeová ve svém pořadu v televizi TBS počastovala dceru amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanku vulgární nadávkou odkazující na ženské přirození. „Feckless cunt,“ řekla o Ivance a použila výraz, jakým proslul prezident Miloše Zeman se svým k*nda sem, k*nda tam. Beeová tak učinila ve výzvě, aby Ivanka něco udělala s Trumpovou tvrdou přistěhovaleckou politikou. Moderátorka se následně na twitteru omluvila, podle Trumpa to ale nestačí.

Beeová hovořila o přistěhovalectví a v této souvislosti v případě přistěhovalců bez dokumentů kritizovala praktiku oddělování dětí od rodičů. Následně připomenula, že Ivanka zveřejnila na instagramu fotku se svým dítětem, které objímá. Poté prezidentovu dceru vyzvala, aby něco s otcovými imigračními praktikami udělala. Svůj komentář zakončila urážkou.

„Proč nevyhodí netalentovanou Samanthu Beeovou, která ve svém propadákovém pořadu používá děsivý slovník? Naprosto dvojitý standard,“ napsal na twitteru Trump v očividné narážce na případ komičky Roseanne Barrovové, které televize ABC kvůli rasistické poznámce zrušila její sitcom Roseanne. Barrová bývalou černošskou poradkyni exprezidenta Baracka Obamy nepřímo přirovnala k opici.

Beeová se mezitím Ivance i divákům na twitteru omluvila. „Bylo to nemístné a neomluvitelné. Překročila jsem hranici a hluboce toho lituji,“ napsala.

Video Jak zvládá Ivanka Trump práci a rodinu? - youtube.com/Ivanka Trump
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
victor1 ( 3. června 2018 19:01 )

No,pravicovým prasatům co mají všichni hlavy v americké smradlavé řiti to nedojde nikdy.

victor1 ( 3. června 2018 18:57 )

Sakra,v závorkách mělo být napsáno (kur*wa),ale neprošlo to.

victor1 ( 3. června 2018 18:44 )

Moderátorka (***) tak učinila ve výzvě,aby Ivanka něco udělala s Trumpovou tvrdou přistěhovaleckou politikou. ========================== Moderátorka (***),bude asi milovnicí černých cocotů.Mají tam těch negrů asi málo.Tam je obrácený rasismus.Černí šikanují bílé.A tady v Evropě to bude za chvíli to samé.

Qmur ( 2. června 2018 16:39 )

tak jsem to myslel.

1912 ( 2. června 2018 07:55 )

reportérka se neměla co omlouvat !!Ta Trumpetka ivana přehlíží kdejaká svinstva at vraždění dětí V GAZE či ODEBÍRANÍ A I TY VÁLKY co vedou po světě i okupace HLAVNĚ ŽE SE JIM DAŘÍ A JIM NIKDO NESMÍ UBLIŽOVAT snad i na vás dojde jednou !!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa