Melania Trump se po operaci ledviny poprvé ozvala. Co vzkázala z nemocnice?

Autor: dj - 
17. 5. 2018
12:10

První dáma USA se po pondělní hospitalizaci ozvala z nemocnice a fanouškům na Twitteru vzkázala, že se cítí skvěle. Melania Trump leží ve vojenské nemocnici Waltera Reeda nedaleko Washingtonu, kde podstoupila operaci. Lékaři jí odstranili nezhoubný výrůstek na ledvině a v nemocnice by měla zůstat do konce týdne. Prezident Donald Trump ji tu navštěvuje každý den, připomněl web Daily Mail.

„Cítím se skvěle,“ uvedla Melania Trump ve svém prvním oficiálním vyjádření od operace. V příspěvku na Twitteru zároveň poděkovala lékařům a dalšímu nemocničnímu personálu. Napsala, že už se těší domů. Její rekonvalescence probíhá podle plánu, sdělil tisku mluvčí nemocnice. První dáma bude propuštěná na konci týdne.

Vzácná chvilka: Melania Trumpová s úsměvemVzácná chvilka: Melania Trumpová s úsměvem | 

Lékařský zákrok na svém Twitteru komentoval i Trump. „Jsem na cestě do nemocnice za naší skvělou první dámou. Její operace byla úspěšná, je na tom výborně,“ prohlásil prezident. I přes svůj nabitý program Trump denně manželku navštěvuje.

Prezident USA zároveň řeší například pokračování vyšetřování svých poradců ohledně ruského vlivu na volby, připravovaný summit s KLDR, jadernou dohodu s Íránem nebo proces s pornoherečkou Stormy Danielsovou, kvůli které se jeho manželství na počátku roku ocitlo v krizi. 

Nádor na ledvinách

Odborníci se na základě zveřejněných informací shodli, že první dámě zřejmě odstranili angiomyolipom, který patří mezi nejčastější benigní nádory vyskytující se na ledvinách. „Není se čeho obávat, objevuje se až u 90 procent čtyřicátnic. Jak je jednou nádor odstraněn, je prostě pryč. První dáma se nemusí bát, že by jeho buňky metastazovaly, nebo že by se nádor šířil dál,“ řekl doktor Keith Kowalczyk z fakultní nemocnice Medstar.

Doporučujeme
1912 ( 18. května 2018 06:37 )

jsou důležitější zprávy a to ,že se kvůli přesunutí US ambasády v Jeruzalemu střílí do lidí a dětí !!Opět vyvolané nepokoje kterou je třeba vynit USA kteří mají zájem jen vyvolávat zlo !!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa