Snoubenci se vybourali den před svatbou: Svatebčané místo veselky chystali pohřeb

720p360p
Autor: rc - 
13. 5. 2018
15:26

Místo svatebních zvonů se rozezněly zvony smuteční. Luana Alves (†36) a Rodrigo Nogueira (†31) zemřeli při autonehodě den před svatbou. Svatebčané tak místo veselky tragicky zesnulým snoubencům uspořádali pohřeb.

V pátek ve městě Passos na jihovýchodě Brazílie se měla odehrát veselka Luany Alves a jejího snoubence Rodriga Nogueira. Ovšem městečko místo bílých dekorací zahalila černá barva. Snoubenci před velkým dnem cestovali autem. Rodrigo, který v tu chvíli řídil, chtěl předjet vozidlo a srazil se s autem jedoucím v protisměru.

Nevěsta byla na místě mrtvá a Rodrigo byl s vážnými zraněnými převezen do nemocnice. Ovšem lékaři mu nedokázali pomoci a zemřel několik hodin po hospitalizaci. Příbuzní a ostatní svatebčané tak místo svatby přichystali snoubencům pohřeb. Smuteční obřad se konal odpoledne v tom samém kostele, v němž měli snoubenci zpečetit svůj svazek. Podle informací Mirror řidič Jorge Rocha (†50) , s nímž se pár srazil, autonehodu též nepřežil. Stejně jako Rodrigo zemřel poté, co byl převezen do nemocnice.

VIDEO: Svého partnera postavila zpět na nohy. Lékaři mu mnoho šancí na normální život už nedávali

Video Svého partnera postavila zpět na nohy. Lékaři mu mnoho šancí na normální život už nedávali - Instagram.com/@laurabpilates
720p 360p

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa