Nevěstě ukousl krokodýl ruku pět dní před svatbou. Ženich do něj bušil pěstmi

Autor: ČTK - 
9. 5. 2018
22:19

Třebaže mladá Zimbabwanka přišla po útoku krokodýla o pravou ruku, o pět dní později uzavřela se svým snoubencem v kapli nemocnice, kde se zotavovala, plánovaný sňatek. Informovala o tom dnes agentura AP.

K napadení snoubenců došlo nedaleko Viktoriiných vodopádů, v poslední dubnový den zde dvojice sjížděla na nafukovací kánoi řeku Zambezi. „Krokodýl se vynořil a v čelistech sevřel mou ruku a kus kánoe,“ řekla místnímu deníku Zanele Ndlovuová-Foxová. Kánoe „začala ucházet, všechno se událo velmi rychle. Krokodýl mě znovu kousl a stáhl pod hladinu,“ rozvedla.

V tu chvíli jí na pomoc přispěchal její budoucí manžel. „Chytl mě kolem pasu a pěstmi útočil na krokodýla,“ popsala událost žena. Z vody ji i jejího snoubence nakonec vytáhl jeden z jejich průvodců.

Posléze ženu dopravila helikoptéra do nemocnice, kde jí lékaři museli amputovat ruku nad loktem. „Za jediný týden jsme se přes šok a bolest dobrali k opravdu úžasnému zážitku,“ řekl agentuře AP novomanžel Jamie Fox. „Po nehodě jsem si uvědomil význam našeho závazku… V dobrém i zlém, ve zdraví i v nemoci. Ani na moment mě nenapadlo, že bych svatbu zrušil,“ dodal.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa