„Bojím se otevřít schránku.“ Marianovi zkopírovali občanku, ze života má peklo

Autor: mav - 
12. 9. 2017
16:50

Život Mariana z Dubové u Brezna se v průběhu několika dní otočil naruby. Začaly mu chodit upomínky na splátky ve výši několika stovek eur, tedy tisíců korun. Posléze přišel na to, že někdo zneužil jeho občanský průkaz.

Marian z Dubové se stal obětí podvodu a ze života má teď „peklo“. Neznámý pachatel zneužil jeho okopírovaný občanský průkaz a přes internet nakoupil mobilní telefony za dva tisíce eur (52 tisíc korun). Kurýr je doručil do Bratislavy. Já se už bojím i otevřít schránku, co mě tam čeká,“ posteskl si.

Po pár dnech objevil ve schránce další upomínku – opět prý nezaplatil splátku dalšího úvěru. Koupit si měl další dva telefony za 1700 eur (88,4 tisíce korun). Kurýr je doručil do Popradu. Začali jsme trestní stíhání pro podvod,“ řekla policejní mluvčí krajského ředitelství Banská Bystrica Mária Faltániová. Policie se snažila telefony vypátrat, ale zatím neúspěšně.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa