Letiště ve Stuttgartu zrušilo všechny lety. Dva cestující hrozili bombou

Provoz na letišti ve Stuttgartu byl zastaven, v jednom z letadel může být bomba.
Autor: mah - 
18. 6. 2017
15:32

Provoz na stuttgartském letišti zastavila bombová hrozba. Podle webových stránek deníku Daily Mail byli na místě zadrženi dva podezřelí. Ti měli vyhrožovat odpálením letadla bulharských aerolinek.

Dva pasažéři byli zadrženi poté, co je údajně někdo zaslechl, jak se baví o útoku na letadlo, které mělo letět do bulharské Varny. Posádka letu neváhala a celou situaci nahlásila.

„S ohledem na současnou situaci jsme se rozhodli k situaci přistoupit se vší vážností,“ oznámil mluvčí spolkové policie. Všechny odlety a přistání tak byly dočasně přerušeny.

Letadlo následně prohledala pyrotechnická jednotka. V kabině ani zavazadlovém prostoru ale nic podezřelého neobjevila. Provoz na letišti se tak už vrátil do normálu.

Podle místních médií se mohlo jednat o špatný vtip. Plány jednoho z cestujících na odpálení bomby podle policie oznámil další cestující při běžných přípravách na start. Ten by ale zřejmě oba zadržené vyšel velmi draho, protože by museli zaplatit náklady spojené se zrušením letů.

Zbytek ze 180 pasažérů zatím stále musí čekat na letišti, protože policie zatím neukončila vyšetřování. „Vše záleží na tom, co policie objeví,“ dodal k možnému odletu policejní mluvčí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Zobrazit celou diskusi
Další videa