„Pistole a zbraň“, zkoušel si herec v rychlovlaku vystoupení. Sebrala ho policie

Autor: nka - 
10. 6. 2017
13:00

Překvapením skončila pro nejmenovaného francouzského herce cesta z Marseille do Paříže ve vlaku TGV. Muž si na toaletách zkoušel svůj part pro nadcházející casting, text ale bohužel obsahoval slova „pistole“ a „zbraň“. Ta za dveřmi zaslechl průvodčí a vylekal se, že se na záchodě k činu připravuje atentátník. Zalarmoval proto policii a herec skončil u výslechu.

Pařížský komik (35) si během cesty rychlovlakem TGV potřeboval zopakovat své vystoupení v angličtině. Jelikož nemohl rušit spolucestující, odebral se na toaletu, kde si v angličtině nahlas zkoušel svoji část dialogu v blíže neupřesněné hře.

Hlasitý hovor vycházející ze záchodu ale přilákal pozornost průvodčího, který se do něj za dveřmi zaposlouchal a ke svému zděšení identifikoval slova „pistole“ a „zbraň“. Považoval proto za svoji povinnost muže nahlásit policii. 

Před třemi lety ozbrojený Maročan ve vlaku TGV zranil několik lidí, než ho zneškodnili cestující:

Video Maročana, který zaútočil v TGV, zneškodnili cestující - youtube.com

Průvodčí chtěl předejít jakémukoliv riziku a nechal muže odvést policií, řekl agentuře AFP mluvčí francouzských drah. Vlak proto neplánovaně zastavil ve městě Valence a policisté za dohledu desítky vojáků herce odvedli. Brzy ho ale zase propustili, protože se ukázalo, že byl neškodný.

Jak konstatovali francouzští komentátoři, muž sice zmeškal vlak, zato se ale přesvědčil o svých hereckých schopnostech.

Ve Francii po několika teroristických útocích nadále platí výjimečný stav. Poslední pokus o atentát byl tento týden, kdy Alžířan napadl kladivem policistu před pařížskou katedrálou Notre-Dame.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa